Radar w Pokemon GO znowu działa, czyli powrót funkcji Nearby

Radar w Pokemon GO znowu działa, czyli powrót funkcji Nearby
Mobile Newsy

Łatwiej namierzymy interesujące nas stworki.

Funkcja Nearby w Pokemon GO została szybko wycofana po premierze gry, ponieważ zbytnio obciążała serwery. Deweloperzy ze studia Niantic obiecali jednak powrót radaru, który obecnie był testowany jedynie w niektórych regionach Stanów Zjednoczonych.

Jak się okazuje, radar Pokemon GO zaczął działać właśnie również w Polsce!

Będziemy rozszerzać działanie funkcjonalności Nearby Pokemon dla reszty kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych oraz dla większej części Europy. Kontynuujemy również przegląd ocen nowego systemu przesłanych za pomocą naszych oficjalnych kont w mediach społecznościowych i innych kanałów oraz będziemy czynić odpowiednie zmiany, jeśli zajdzie taka potrzeba – czytamy na oficjalnej stronie Pokemon GO.

Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z takiego wielkiego powrotu funkcji Nearby i czy zamierzacie aktywnie z niej korzystać!

Pokemon GO – deweloperzy zmieniają siłę stworków. Kto zyskał, kto stracił?

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o kolejnym patchu do Pokemon GO, który oprócz podanych zmian zmodyfikował coś jeszcze. Gracze zauważyli, że niektóre Pokemony straciły na sile, inne z kolei stały się jeszcze większymi mocarzami. To nie żaden błąd, tylko celowe działanie.

Twórcy gry tłumaczą wszystko na oficjalnej witrynie Pokemon GO: Dokonaliśmy korekty CP (Combat Power) w przypadku różnych Pokemonów. Niektóre, takie jak Alakazam, Rhydon oraz Gengar mają teraz większy współczynnik CP. Inne dysponują natomiast niższym CP. Takie zmiany pozwolą na bardziej zrównoważoną i konkurencyjna walkę oraz trenowanie na Siłowni. W przyszłości, jeśli będzie to konieczne, nadal będziemy zmieniać balans CP różnych Pokemonów.

Deweloperzy nie sprecyzowali, które Pokemony straciły, a które zyskały punkty CP, lecz gracze już zdążyli zbadać sprawę i na forum Reddit pojawił się taki oto spis:

Pokemon GO - zmiany CP
Pokemon GO – zmiany CP

 

 

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie