Aktualizacja Pokemon GO, podwójne punkty XP i jeszcze więcej Stardustu

Aktualizacja Pokemon GO, podwójne punkty XP i jeszcze więcej Stardustu
Mobile Newsy

Deweloperzy ze studnia Niantic wypuścili niedawno nową aktualizację Pokemon GO, która nie zaszczyca nas niestety długą i ciekawą listą zmian/nowości. Patch, który oznaczono numerem 0.47.1 w przypadku systemu Android oraz numerem 1.17.0 dla systemu iOS, ogranicza się prawdę mówiąc do różnych poprawek w tekstach gry (szczegółów nie ujawniono) oraz naprawienia błędu z jajkami. Zdarzało się bowiem tak, że animacja wykluwania była widoczna z poziomu mapy. Nowy patch owego buga po prostu likwiduje.

Aktualizacja Pokemon Go zatem bez szału, lecz przed nami specjalne wydarzenie w grze, które przygotowano specjalnie z okazji amerykańskiego Święta Dziękczynienia. W nadchodzących dniach będziemy mogli zdobyć dwa razy więcej punktów doświadczenia (XP) oraz podwójną porcję gwiezdnego pyłu (Stardust). Takie nagrody czekają na Trenerów w dniach 23-30 listopada.

Dajcie znać, czy zamierzacie zwiększyć aktywność w Pokemon GO i nałapać trochę bonusów!

Pokemon GO – dzienne bonusy już na pokładzie

Na początku listopada w Pokemon GO wylądowały dzienne bonusy. Należą się one każdej osobie, która przynajmniej raz dziennie złapie dowolnego Pokemona lub odwiedzi PokéStop. Jeśli będziemy wykonywali te czynności przez siedem dni z rzędu, przyznany bonus będzie jeszcze większy.

Co można zyskać? Dodatkowe punkty XP, przedmioty oraz gwiezdny pył (Stardust).

Pokémon GO – dzienne bonusy

Złapanie dowolnego Pokemona raz dziennie zapewni następujący bonus:

  • 500 XP
  • 600 Stardust

Jeśli złapiemy dowolnego Pokemona raz dziennie przez kolejnych 7 dni, dostaniemy:

  • 2,000 XP
  • 2,400 Stardust

Jeśli raz na dzień odwiedzimy PokéStop, otrzymamy bonus:

  • 500 XP
  • Szereg dodatkowych przedmiotów

Jeśli będziemy zaglądać do PokéStop przez siedem dni z rzędu, zasłużymy na:

  • 2,000 XP
  • Jeszcze więcej dodatkowych przedmiotów

Pokemon GO i trzy kolory jajek

Pod koniec października dostaliśmy natomiast update, którego najważniejszą i najbardziej praktyczną nowością była ta wprowadzająca trzy kolory jajek. W zależności od tego, jaki dystans musimy przejść do wyklucia stworka, jajko może posiadać barwę zieloną, żółtą lub fioletową.

Aktualizacja Pokemon GO
Aktualizacja Pokemon GO
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie