Psychonauts 2 - protagonista

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gameplay z Psychonauts 2 pokazuje eksplorację umysłów bohaterów

Serwis IGN.com podzielił się z internautami 7-minutowym zapisem rozgrywki z Psychonauts 2. Materiał prezentuje podróż w głąb umysłów postaci.

Na kontynuację Psychonauts fani gry czekali długo – tytuł miał ukazać się już dwa lata temu. Ostatecznie datę premiery ustalono na sierpień tego roku. Studio Double Fine opublikowało za pośrednictwem serwisu IGN.com nowy gameplay z produkcji.

Główny bohater – kojarzony z pierwszej odsłony gry Raz – posiada umiejętność astroprojekcji, która pozwala mu wnikać w umysły innych postaci i na przykład zwalczać ich koszmary. Wideo skupia się na tej zdolności – Raz dosłownie otwiera drzwi do umysłów innych bohaterów, by poznawać ich tajemnice i czytać ich myśli. Filmik trwa nieco ponad 7 minut; całość komentuje szef Double Fine Tim Shafer.

Wideo wywarło całkiem dobre wrażenie na fanach, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji gry. Widać to w komentarzach na YouTube. Niemniej oprawa wideo na zaprezentowanym materiale nie powala. Jeśli chodzi o wcześniejsze informacje dotyczące tytułu, to tutaj prezentowaliśmy zrzuty ekranu z wczesnej wersji gry.

Psychonauts 2 zadebiutuje 25 sierpnia, trafiając na PC, PS4, Xboksa One i Xboksa Series S/X. W produkcję od dnia premiery będą mogli zagrać subskrybenci usługi Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się