Psychonauts 2 - protagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Psychonauts 2 jest coraz bliżej premiery. Sprawdźcie nowe zrzuty ekranu

Osoby czekające na Psychonauts 2 mogą powoli szykować się do debiutu gry. Double Fine nie upilnowało produkcji i do sieci wyciekły nowe zrzuty ekranu.

Po przejęciu Double Fine Productions, sequel Psychonauts stał się jednym z nowych tytułów, którymi może pochwalić się Microsoft. Produkcja powinna trafić w ręce graczy jeszcze w tym roku, choć pierwotnie mieliśmy w nią zagrać już dwa lata temu. Najważniejsze, że teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Na oficjalne ujawnienie daty premiery musimy zaczekać, ale osoby liczące na jak najszybszy debiut nie pozostaną w międzyczasie z niczym. Do sieci wyciekło kilka zrzutów ekranu prosto z rozgrywki Psychonauts 2. Może nie są one najlepszej jakości i ciężko wypatrzeć na nich szczegóły, ale i tak dają pewien pogląd na to, jak prezentuje się produkcja.

Na screenshotach możemy obejrzeć kilka lokacji z gry. Wyglądają one całkiem ładnie i choć nie ma co liczyć na grafikę z najwyższej półki, to stosunkowo niewielki budżet Double Fine nie jest specjalnie widoczny. Oprawa wygląda estetycznie i to jest w niej najważniejsze.

Miejcie na uwadze, że poniższe zrzuty ekranu nie prezentują ostatecznego stanu produkcji. Większe pokazy Psychonauts 2 powinny odbyć się przed premierą tytułu. Najpewniej grę ujrzymy jeszcze na tegorocznym E3, wszak na internetowym wydarzeniu pojawi się będący wydawcą tego tworu Microsoft.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się