Wojna na tańsze PS5, a my tylko na tym zyskujemy

PS5 wciąż sprzedaje się jak świeże bułeczki mimo podwyżki ceny
Newsy PS5

Zauważyliście, że ostatnie kilkanaście dni to coraz większe obniżki cen konsol PS5? Sklepy prześcigają się w przebijaniu konkurencji o kolejne złotówki. Gdzie teraz kupimy sprzęt najtaniej?

Przejrzałem dzisiaj oferty z konsolą PS5. Zajrzałem do wszystkich elektromarketów i od razu rzuca się w oczy, że można wyrwać zestaw Digital lub Blu-Ray taniej niż jeszcze klika dni temu. Niektóre ceny zaczynają być naprawdę atrakcyjne i właśnie takimi dzielę się z Wami poniżej.

PS5 – gdzie konsola najtaniej lub w promocji?

Oto garść linków z tanimi zestawami PS5. Kto chętny na zestaw Digital, może kupić konsolę z grą God of War Ragnarök już za 2219 zł. Ciekawie wygląda również nieco droższa cyfrowa wersja konsoli, do której dołożono oprócz wspomnianej gry z Kratosem również słuchawki SONY Pulse 3D. Płacimy 2499 zł. Natomiast najlepszą ofertą na PS5 z napędem płyt Blu-Ray jest moim zdaniem ta z Media Expert. W zestawie z God of War Ragnarök płacimy za konsolę 2699 zł. Zerknijcie na te oraz inne oferty warte uwagi:

Zatem kto szuka obecnie PlayStation 5, wymieniłem najlepsze oferty, które są obecnie dostępne w elektromarketach. Jednocześnie nadal będę zerkał do sklepów i jeśli nadarzy się lepsza okazja, z pewnością o niej napiszę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie