Wyciekła data premiery PS5 Slim. Pojawi się też zestaw ze Spider-Man 2

PS5 Slim o wiele taniej w niemieckim Amazonie. Konsola już za 2085 zł
Newsy PS5

Znany i wiarygodny insider zdradza informacje na temat daty premiery PS5 Slim. Ponadto dowiedzieliśmy się, że będzie zestaw ze Spider-Man 2.

Przy okazji zapowiedzi dość kontrowersyjnego sprzętu od Sony, stało się jasne, że konsola trafi na rynek w listopadzie. Problem w tym, że na razie mowa wyłącznie o Stanach Zjednoczonych i Japonii. Teraz, dzięki wiarygodnemu insiderowi billbil-kun dowiedzieliśmy się, iż sprzętu można spodziewać się na półkach sklepów w tych krajach już 10 listopada 2023 roku. Niestety, nie ma żadnych informacji na temat ewentualnego debiutu na Starym Kontynencie.

Sony zapewne przedstawi stosowne informacje zapewne tuż po debiucie w tamtych regionach. Zgaduję, że reszta świata może spodziewać się premiery PS5 Slim albo w sam raz na Boże Narodzenie tego roku, albo na początku 2024. Co ciekawe, w USA PS5 Slim zadebiutuje tak naprawdę nieco wcześniej, bo 8 listopada. Wtedy do kupienia będzie w zestawie ze Spider-Man 2, gdzie znajdziemy konsolę w wersji z czytnikiem płyt oraz grę.

W jej skład wejdzie PS5 Slim z napędem dyskowym (bez dedykowanej konstrukcji) oraz gra Marvel’s Spider-Man 2. Cena będzie taka sama jak w przypadku pierwszego modelu PS5, tj. 559,99 USD. Co więcej, data premiery została ustalona na 8 listopada 2023 roku.

– czytamy na Dealabs

Nie jest to więc zła oferta, skoro będzie trzeba zabulić dodatkowo niewiele mniej od ceny samej gry. Przypomnijmy, że konsola bez gier kosztować ma 499,99 dolarów amerykańskich w wersji z czytnikiem. Za 449,99 dolarów dostaniemy edycję bez niego (drożej od premierowego Digital). W przypadku bundle’a nie wiemy, czy znajdziemy w nim pudełko z grą, czy sam kod, ale zgaduję, że chodzi o to drugie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie