Gdzie kupić PS5? Aktualne zestawienie ofert polskich sklepów

PS5 - konsola
PS5

Zestawień ofert na PS5 w polskich sklepach ciąg dalszy. Przedstawiamy Wam dostępność konsoli w różnych wariantach i zestawach.

Choć panuje obiegowa opinia o tym, że konsoli od Sony praktycznie nie da się dostać, nie jest to do końca prawda. Dlatego przedstawiamy Wam kolejne zestawienie powodów, które skutecznie obalają ten mit. Jakby tego było mało, zestawów z PlayStation 5 jest całkiem sporo.

Poniżej znajdziecie kompletne zestawienie dostępności sprzętu od Japończyków. Jak widać – wersji jest naprawdę dużo i każdy powinien znaleźć wariant, jaki mu odpowiada. Mamy tu m.in. zestawy z różnymi grami, dodatkowymi kontrolerami czy innymi akcesoriami, które z pewnością umilą nam czas przy konsoli.

RTV Euro AGD
Media Markt
Media Expert

Przypominamy, że prezentowane tu ofert ważne są w chwili publikacji tego artykułu. Jeżeli jesteście zainteresowanie nie tylko dostępnością PS5, ale także innymi konsolami i ciekawymi promocjami – zapraszamy do naszego działu Promocje.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie