Sony nie tylko przygotowuje PS5 Pro. Firma ma pracować nad kolejnym sprzętem

PS5 nie oferuje przeglądarki, bo przeglądalibyście niefajne rzeczy
Newsy PS5 Technologie

PS5 Pro to nie wszystko, a Sony ponoć przygotowuje inne sprzęty dla graczy. O co dokładnie może chodzić? Jak na razie nawet Henderson tego nie wyjaśnia.

Miało być PS5 Slim, a najpewniej dostaniemy PS5 Pro, a przynajmniej tak wynika z ostatnich słów nieodżałowanego insidera, Toma Hendersona (wbrew temu, co mówił wcześniej). Leaker już wcześniej wiele mówił o kolejnej iteracji konsoli od niebieskich. Jedną z nich ma być po prostu zmieniona wersja podstawowej konsoli, a inną pełnoprawne PlayStation 5 Pro. I… nie tylko, jak się okazuje.

Jak donosi serwis VGC, Tom Henderson znów wypowiedział się w sprawie potencjalnego PS5 Pro. Jeszcze potężniejsza konsola ma ukazać się gdzieś w 2024 roku, choć szczegóły na ten moment nie są znane. Mają jednak pojawić się wkrótce, choć co dokładnie oznacza “wkrótce”? Tego nie wiemy, ale insider obiecuje więcej detali “w ciągu kolejnych miesięcy”. Raczej wątpię, iż mowa o oficjalnych informacjach, więc należy przygotować się na więcej przecieków.

Co ciekawe jednak, to fakt, że Henderson pokusił się o jeszcze jedną informacją zza kulis. Insider zwraca uwagę na to, że Sony przygotowuje kolejny sprzęt dla graczy. Czymże może być tajemniczy hardware? Problem w tym, że tego nie wiemy. Być może chodzi mu o kolejną edycję PS5 z doczepianym dyskiem twardym? Może i tak, choć teoretycznie o tym sprzęcie wiemy od dawna, więc nie za bardzo rozumiem, czemu Henderson byłby aż tak tajemniczy. Może naprawdę chodzi o coś zupełnie innego? Headset? Kontroler? Pojęcia nie mam, ale liczę na to, że przy dużej dozie cierpliwości uda nam się wytrwać w niepewności.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie