Kupiła swojemu chłopakowi PS5 na święta. Nie pomyślała o jednej rzeczy

Dziewczyna kupiła mu PS5 na święta. Nie pomyślała o jednej rzeczy
Newsy PS5

Pewna dziewczyna postanowiła sprezentować swojemu ukochanemu PS5 pod choinkę. Zapomniała jednak, że ktoś inny może mieć podobne plany.

W internecie pojawił się ciekawy filmik, który szybko odbił się szerokim echem wśród graczy. Pewna dziewczyna płacze na nim, gdy postanowiła sprezentować swojemu chłopakowi konsolę PlayStation 5. Co poszło nie tak?

Pomysł z PS5 pod choinką dobry, ale nie do końca

Dziewczyna zdecydowała się na odważny i dość karkołomny ruch – znalezienie PS5 dla swojego chłopaka jako prezent pod choinkę. Nie byłoby w tym nic trudnego… teoretycznie. Wszak samo PlayStation chwali się, że ich sprzęt ma już normalną dostępność i problemy udało się w znacznej części wyeliminować. Problem w tym, że rzeczywistość jest trochę inna i dalej bywa ciężko ze znalezieniem dobrego zestawu.

Jednej dziewczynie się to udało i z radością zdecydowała się wręczyć tak podarek dla swojego ukochanego. Nie pomyślała jednak o tym, że jego rodzice mogą mieć podobny pomysł. I, niestety, tak też się stało. Rodzice chłopaka rozdawali prezenty wcześniej i otrzymał on od nich nowiutką konsolę PlayStation 5.

Jego dziewczyna, gdy tylko zdała sobie z tego sprawę, od razu zalała się łzami. W internecie viralem stał się filmik, na którym zapłakana dziewczyna nie może uwierzyć w to, że rodzice dali jej chłopakowi identyczny prezent i to jeszcze przed nią. „Skąd oni to w ogóle wzięli? Przecież nigdzie tego nie ma!” – pyta go.

Niestety, nie wiemy, co stało się z drugą konsolą ani jak cała sprawa potoczyła się następnie. Mimo wszystko i tak uważam, że chłopak powinien docenić same starania i miły gest swojej wybranki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie