W tych sklepach kupicie PS5. Lista ofert z cenami

Aktualizacja PS5 07.01.01. Sony łata problemy użytkowników
PS5

Szukacie PS5 do kupienia? Zebraliśmy dla Was oferty z cenami z polskich sklepów. Wiele różnych wariantów do wyboru.

Niedawno była gwiazdka, a zapewne wiele osób postanowiło sprezentować lub zażyczyć sobie ten sprzęt pod choinkę. Mimo świątecznego szału wciąż da się znaleźć sporo różnych ofert na konsolę. I wcale nie musicie szukać, bo zrobiliśmy to za Was.

Przypomnę tylko, że wszystkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu. PlayStation 5 to sprzęt, który wykupuje się w końcu dość szybko. Nie zmienia to faktu, że cały czas dostępne jest sporo różnych jego wariantów do nabycia.

PlayStation 5 w Neonet
PS5 w Media Expert
PlayStation 5 w Media Markt
Konsola PlayStation 5 w RTV Euro AGD

Jak więc widzicie – do wybory, do koloru! Tak naprawdę można zdobyć konsolę w całkiem ciekawych zestawach, idealnych na start. Dlatego też bez problemu możemy nabyć ten sprzęt wraz z dołączonymi grami, dodatkowymi kontrolerami czy innymi akcesoriami, które pomagają nam czerpać przyjemność z rozgrywki. Zapraszamy też do naszego działu Promocji, który regularnie informuje o nowych, ciekawych ofertach nie tylko na konsole, ale też gry i sprzęt!

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie