Fan stworzył obudowę do PS5 w stylu God of War. Imponująca dbałość o detale

ps5 obudowa god of war
PS5

“Wow” – można jedynie napisać po zobaczeniu genialnego dzieła fana. Dzięki niemu możemy przygotować PS5 do nowej części God of War.

Obudowy do PlayStation 5 to temat ostatnio popularny i przez długi okres milczenia Sony, to fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Obudowa do PS5 z God of War

Dzisiaj stała się rzecz niesłychana – Sony oficjalnie potwierdziło, że PS5 dostanie wymienne panele boczne. Nowy gadżet znajdziemy w paru różnych wersjach kolorystycznych. Do tego pojawią się kolejne kolory DualSense.

Czymże to jednak jest przy tym, co mogą stworzyć uzdolnieni fani? Otóż jeden z nich, który ewidentnie uwielbia serię God of War, postanowił zadziałać. Stworzył on customowe panele boczne do konsoli, inspirowane ostatnio wydaną częścią cyklu.

Na Reddicie pojawiły się zdjęcia, którymi jeden z fanów reklamuje nie tylko swoje plastyczne uzdolnienie, ale również własny sklep. Tworzy on łatwe do wymiany panele do konsoli, które każdy może sobie zamówić. Nie jest to, rzecz jasna, tania zabawa. Na Etsy znajdziemy więcej różnych paneli opartych na popularnych grach, których ceny wykraczają nierzadko ponad 1500 złotych…

Trzeba przyznać, że “drewniano-skórzane” PlayStation wydaje się naprawdę imponujące. Znajdziemy tu mnóstwo dodatków z gry, takich jak głowa Mimira, tarcze i topór. Do tego wszystkiego stylowe pudło na całość! Jak już wspomniałem… “wow”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie