Kolorowe panele do PS5 w sprzedaży. Na razie zamawiać mogą mieszkańcy jednego regionu

panele kolorowe do ps5
PS5

Wychodzi na to, że w UK nieco wcześniej pojawiły się w sprzedaży nowe panele do PS5. Do wyboru na razie są tylko dwie wersje kolorystyczne.

Polscy gracze z pewnością także chcieliby z nich skorzystać!

Nowe panele do PS5 w sprzedaży

Sony postanowiło już jakiś czas temu spełnić życzenia fanów. W końcu zapowiedziano nowe kolorowe panele boczne do PlayStation 5. I teraz można je już zamawiać! No, pod warunkiem, że jesteście mieszkańcami Wielkiej Brytanii.

W tamtejszym PS Direct ruszyła już sprzedaż dwóch nowych kolorów, które idealnie pokrywają się z barwami wydanych w ubiegłym roku DualSense – Cosmic Red i Midnight Black. Okazuje się, że mieszkańcy UK mogą zamawiać je dzień przed oficjalnym startem sprzedaży. W USA mają być dostępne od 21 stycznia, czyli od jutra.

Ich sprzedaż jest prowadzona w sklepie Direct, ale tylko do 18 lutego. Wtedy też pojawią się szerzej dostępne, także w innych sklepach. Co z Polską? Nie wiemy jeszcze dokładnie, ale spodziewamy się raczej ich nagłej premiery. Z racji tego, że w naszym kraju PS Direct oficjalnie nie działa, zapewne musimy przygotować się na docelowy termin w lutym.

Niedawno (także nagle) wystartowała sprzedaż nowych kolorów DualSense. Ich ceny okazały się większe, niż przypuszczaliśmy. Skoro panele do PS5 wyceniono w UK na 44,99 funtów (około 250 zł), ciekawe, ile przyjdzie nam zapłacić za nie w Polsce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie