PS5 niedługo dostanie nowe kolory paneli bocznych… ale nadal nie w Polsce

panele kolorowe do ps5
Newsy PS5

W grudniu zeszłego roku PlayStation spełniło prośby wielu graczy i dostarczyło na rynek panele boczne do PS5 w różnych kolorach. Teraz zapowiedziano, kiedy pojawią się nowe warianty akcesoriów.

Kolory Starlight Blue, Galactic Purple i Nova Pink zostały zapowiedziane już wcześniej, ale dopiero teraz potwierdzono termin ich premiery. Panele zadebiutują w czerwcu bieżącego roku, a gracze z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Belgii, Holandii i Luksemburgu będą mogli się w nie zaopatrzyć już od 17 czerwca.

Podobnie jak w przypadku poprzednich paneli, tak i tym razem gracze z Polski muszą uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo, kiedy PlayStation dostarczy akcesoria do naszego kraju. Nieco to dziwne, bowiem kolorowe kontrolery mogliśmy kupić niemal od razu.

Szkoda, że PlayStation nadal nie sprzedaje kolorowych paneli bocznych w naszym kraju. Chciałbym wreszcie wyposażyć swoje PS5 w czarne nakładki, a w obecnej sytuacji jestem zdany albo na własną cierpliwość, albo na zamówienie zza granicy, za które będę musiał najpewniej dopłacić. Rozumiem, że Polska nie jest największym rynkiem dla akcesoriów Sony, ale na premierę paneli bocznych czekamy aż od stycznia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie