PS4 Slim to nie ściema. Konsola rzeczywiście istnieje [UNBOXING]

PS4 Slim to nie ściema. Konsola rzeczywiście istnieje [UNBOXING]
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Okazuje się, że sprzęt jest prawdziwy i nie mamy do czynienia z oszustwem.

Wczorajsze rewelacje o tym, jakoby PlayStation 4 Slim przedostało się na rynek i trafiło w ręce jednego z graczy, pachniały fake’m. Dzisiaj możemy jednak napisać, że konsola nie została stworzona na drukarce 3D i jest prawdziwa.

Potwierdzają to poniższe filmiki prezentujące rozpakowanie sprzętu oraz podłączenie do telewizora. Jak zatem sami możecie zobaczyć, odchudzona konsola to nie tylko pusta obudowa. Sprzęt jest prawdziwy, autentyczny i tylko czekać, aż oficjalnie zostanie przedstawiony przez Sony. Również ekipa Digital Foundry zaznacza, że jeden z ekspertów rzeczywiście widział chudzielca i nie jest to fake.

Kiedy możemy spodziewać się prezentacji PlayStation 4 Slim? Najpewniejsza data to 7 września, kiedy to w Nowym Jorku odbędzie się impreza PlayStation Meeting. Japończycy mają na niej pokazać dwie konsole. Jak zaznacza The Wall Street Journal powołując się na własne źródła, jedna ma być mocniejszą wersją PlayStation 4, a druga nową odmianą obecnego sprzętu, lecz o takich samych możliwościach.

Czekamy zatem na PS4 NEO oraz Slim. Ciekawe, jak będzie wyglądała mocniejsza czwóreczka. Zdjęcia odchudzonej edycji przypominamy poniżej. Dajcie znać, czy podoba się Wam taki wygląd!

Zapraszamy na unboxing PS4 Slim

Większość graczy zapewne bardziej interesuje tajemnicze jeszcze PlayStation 4 NEO. O tym sprzęcie praktycznie nic nie wiemy poza tym, że rzeczywiście powstaje. Poniżej przypominamy nieoficjalną specyfikację techniczną. Potwierdzi się już we wrześniu czy raczej nie?

Specyfikacja techniczna PS4 NEO (nieoficjalna)

 • CPU: ten sam procesor Jaguar co w zwykłym PS4, lecz z wyższym taktowaniem
  – Oryginalna PS4: 8 cores 1.6 GHz
  PS4 NEO: 8 cores 2.1 GHz (1.3 x szybciej)
 • GPU: ulepszona wersja AMD GCN CUs (większe CUs oraz wyższa częstotliwość)
  – Oryginalna PS4: 18 CUs 800 MHz
  PS4 NEO: 36 CUs 911 MHz (2.3 x FLOPs)
 • Pamięć: tyle samo co w oryginalnym PS4 (8 GB GDDR5) lecz o większej przepustowości
  – Oryginalna PS4: 176 GB/s
  PS4 NEO: 218 GB/s (1.24 x szybciej)
 • HDD: dysk taki sam jak w oryginalnym PS4
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie