PS4 NEO – nieoficjalna cena. “Deweloperzy pod wrażeniem mocy”

Znany insider o szczegółach dotyczących nowej wersji PlayStation 4.

Branżowy insider Tidux opublikował poprzez serwis Twitter kilka ciekawych informacji o PS4 NEO. Podana została przede wszystkim cena sprzętu, która w zależności od regionu świata ma wyglądać według niego następująco: 399$, 399€ oraz 349£. Przeliczając z euro na naszą walutę wychodzi zatem 1755 zł, a jeśli przeliczymy z funtów brytyjskich, otrzymujemy kwotę 1955 zł.

Tidux uważa również, że PS4 NEO otrzyma napęd 4K Blu-Ray, zatem będziemy mogli oglądać filmy w rozdzielczości 4K. Insider pisze, że nowa konsola jest bardzo mocna i twórcy gier w prosty sposób będą mogli skalować swoje produkcje pomiędzy PlayStation 4 a PlayStation 4 NEO.


Ponadto Tidux donosi, że deweloperzy są naprawdę zadowoleni z ekstra mocy GPU, którą będą mogli wykorzystać w dowolny sposób.

Pamiętajcie, że choć Tidux podaje czasem przed oficjalnym ogłoszeniem prawdziwe informacje, nie wiadomo, jak będzie tym razem. Radzimy zatem traktować jego nowe wypowiedzi w ramach ciekawostki. Jeśli jednak wspomniana cena rzeczywiście będzie stała na takim poziomie, to co o niej sądzicie? Ponoć premiera PS4 NEO jeszcze w tym roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Zi

  O grach w 4k to sobie można pomarzyć nawet gtx 1080 nie jest w stanie ogarnąc 60fps w 4k a co dopiero na tym tabletowym sprzęcie od Sony.Ta konsola ogarnie tylko FHD w 60 klatkach oby tylko.
  W 4k to sobie można Mario Bros Remastered zobaczyc 😀

 • Damian

  Radzę kupić PS4 otóż, cena podana w € lub £ gdy przeliczym nie oczekujmy że tyle zł będzie kosztować. Przynajmniej 2000 zł, a mieć PS4 (nie NEO) to nie tragedia, nikt przecież nie będzie się śmiać że masz starszą wersję. Nie chodzi też o cene, lecz bardzo mi się podoba że będzie obsługiwane 4K. Nie warto czekać bowiem w Polsce będzie napewno.o wiele później od premiery światowej 🙂

 • mk

  Super!!! nie mogę się doczekać nowej konsoli PS4 Neo Co do ceny 1800 zł jest ceną rozsodną dla młodych graczy. I niech mos będzie razem z SONY!!!! 😉

 • Bobo36

  Cena ok ale ciekawe kiedy ps4 neo trafi do sprzedaży ?Chcę kupić ps4 jeszcze w tym roku i nie wiem czy poczekać właśnie na ps4 neo ?

  • Luluś

   Radzę poczekać, bo cena bardzo się nie różni, a w osiągach będzie spora różnica.

98 Shares
Share98
+1
Tweet