Sony przecenia tysiące gier na PS5 i PS4. Oto 10 strzałów z „Okazji na koniec roku” w PS Store

ps-store gry promocja ps5 ps4
Newsy PS4 PS5

Sądziliście, że po Black Friday 2023 w PS Store to już koniec z promocjami w tym roku? Okazuje się, że Sony kontynuuje akcje promocyjne i zaprasza na nową wyprzedaż.

W PS Store wystartowała kolejna wielka wyprzedaż gier na PS5 i PS4. Nazwano ją „Okazje na koniec roku” i będzie aktywna aż do 21 grudnia. Jak wspomnieliśmy, przecenionych gier i dodatków jest naprawdę dużo. Łącznie to ponad 2,8 tys. produktów, których ceny ścięto maksymalnie do 85 procent. Znajdziemy tutaj popularne serie AAA, jak Far Cry, Persona, Crash Bandicoot czy Mortal Kombat. Jest również Resident Evil, Dead Island oraz Battlefield. Oczywiście to tylko kropelka znanych IP w morzu promocji.

Gdzie przejrzeć wszystkie promocje i jak zaoszczędzić więcej?

Kto chce zobaczyć wszystkie dostępne gry i dodatki z „Okazji na koniec roku”, powinien zajrzeć do PlayStation Store pod ten adres. Natomiast chętni na dodatkowy rabat i jeszcze tańsze zakupy, powinni zaopatrzyć się w karty dodające fundusze do portfela. Obecnie znajdziemy tańsze doładowania 140PLN oraz 70PLN np. w sklepie Instant Gaming:

10 dobrych okazji z trwającej promocji w PS Store

Choć ciężko wyłowić zaledwie 10 gier z tylu dostępnych promocji, by każdemu nasz wybór przypadł do gustu, postanowiliśmy podjąć wyzwanie. Oto naszym zdaniem gry warte uwagi:

Wybierzecie coś z naszych propozycji?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie