PS Plus za darmo w wyzwaniu, które szykuje Sony. Rozdadzą Extra i Premium

PS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutachPS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutach
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony startuje z serią wyzwań, do których może przystąpić każdy posiadacz gry Sackboy: A Big Adventure. Każdego miesiąca czekają nagrody. Jedną z nich będzie PS Plus Extra lub Premium.

Sackboy: Wielka Przygoda to jedna z popularniejszych gier na PlayStation, która była rozdawana w ofercie PS Plus na kwiecień 2023. Do tego jest dostępna w ramach katalogu gier dla posiadaczy subskrypcji Extra. Zatem sporo osób posiada ją w swojej bibliotece. Nieważne, czy masz ten tytuł z Plusa, czy wcześniej go kupiłeś/aś, możesz wziąć udział w serii wyzwań z nagrodami. Jedną z nich będzie abonament PlayStation Plus Extra lub Premium na 3 miesiące.

PS Plus teraz bardzo tanio

Przy okazji warto wspomnieć, że wszystkie progi subskrypcji są obecnie w dobrej promocji organizowanej przez Sony. Najniższy Essential na 12 miesięcy możesz kupić za 159 zł, za roczny Extra wychodzi 251 zł, a najwyższy Premium na rok w promocji zdobędziesz za 305 zł. Za tyle można kupić abonament w PS Store, jeśli skorzystasz z poniższej instrukcji:

  • 159 zł za rok PS+ Essential (zamiast 180 zł w obecnej promocji PS Store) – należy kupić karty 1x140PLN oraz 1x50PLN. Zapłacisz 159 zł z groszami i doładujesz portfel na kwotę 190 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze niemal 10 zł w portfelu.
  • 251 zł za rok PS+ Extra (zamiast 300 zł w obecnej promocji PS Store) – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 1x200PLN oraz 2x50PLN. Za trzy zapłacisz 251 zł z groszami.
  • 305 zł za rok PS+ Premium (zamiast 360 zł w obecnej promocji PS Store) – wybierz karty 1x200PLN, 1x140PLN oraz 1x25PLN. Za wszystkie zapłacisz 305 zł, a doładujesz portfel na kwotę 365 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze kilka złotówek w portfelu.

Wszystkie karty uzupełniające portfel w promocji Instant Gaming:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Sackboy: Wielka Przygoda – nagrody dla najlepszych. Jak wziąć udział?

W okresie od czerwca 2023 r. do lutego 2024 r. odbędzie się seria pięciu wyzwań, z których każda ma oferować inną kategorię kostiumów jako nagrodę: głowa, tułów, nogi, stopy, rekwizyty.

Każda miesięczna próba to inny tor przeszkód, a Twoim celem jest jak najszybsze ukończenie trasy w danym miesiącu, uzyskanie jak najlepszego czasu i wspinanie się w górę miesięcznej tabeli liderów.

PlayStation

Fajne jest to, że każdą próbę możemy podejmować tyle razy, ile chcemy. Najlepszy wynik po prostu będzie nadpisywany na liście liderów. Im lepsze miejsce zajmiemy, tym bardziej wartościową nagrodę otrzymamy w danym miesiącu.

Aby rozpocząć wyzwanie, należy wybrać te aktywne z Sackboy Game Hub na ekranie głównym PlayStation 5. Bieżące aktywne wyzwanie można również znaleźć w grze, korzystając z menu pauzy lub mapy świata.

Dodatkowo gracze zmierzą się w specjalnym wyzwaniu, w którym jako nagroda czeka abonament PS Plus. Jak informuje Sony, będzie ono organizowane od 24 czerwca o 00:01 do 25 czerwca o 23:59 czasu lokalnego. 500 najlepszych graczy, którzy okażą się najszybsi na świecie podczas tego speedrunu, wygrają kupon PlayStation Plus Extra lub Premium na 3 miesiące.

Szczegóły wyzwań znajdziecie na stronie PlayStation.

Jak sprawdzić Dziedzictwo Hogwartu za darmo? Jakie gry warto kupić na wyprzedaży Days of Play? Zobacz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie