W PS Plus za darmo sprawdzisz nową grę. Przytłaczająco dobrze oceniana

PS Plus marzec 2023 potwierdzono. Wybitnie mocarna oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Na godzinę możesz stać się opętanym barankiem, zakładając własną sektę w krainie fałszywych proroków. Oto nowy trial dostępny w ramach PS Plus Premium.

Kto ma aktywny abonament PS Plus Premium, może bez dodatkowych opłat pobierać wiele wersji próbnych gier. Na listę triali zawitała właśnie kolejna, niezwykle ciekawa pozycja.

PS Plus Premium z wersją próbną Cult of the Lamb

Cult of the Lamb to stworzony przez Massive Monster roguelike, w którym wcielamy się w opętanego baranka. Biedaczek został uchroniony przed marnym losem przez tajemniczego nieznajomego. Teraz przyszła pora, by spłacił swój dług. Mozemy mu w tym pomóc, pobierając trial z PlayStation Store. Grę można testować przez godzinę na PS5 lub PlayStation 4. Oto link:

Gra jest warta sprawdzenia, o czym świadczą choćby przytłaczająco pozytywne opinie o wersji tytułu na PC. Na ponad 42 tys. opinii, aż 93% z nich jest pozytywna.

A o czym jest sama gra? Jak wspomniałem, musimy odpłacić się tajemniczemu nieznajomemu za uratowanie. W tym celu należy założyć własną sektę w krainie fałszywych proroków. Ruszymy do zróżnicowanych i tajemniczych regionów, aby stworzyć lojalną społeczność wyznawców i szerzyć słowo. W ten sposób twój kult stanie się jedynym prawdziwym.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie