Dzisiaj w PS Plus dostaniesz darmową ekskluzywną paczkę

PS-Plus-Tower-of-Fantasy
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Subskrybenci usługi PS Plus mogą odbierać kolejny ekskluzywny pakiet, który wykorzystamy w darmowej grze na PS4 i PS5. Mowa o sieciowym Tower of Fantasy.

Tower of Fantasy co jakiś czas dostaje bonusy, które możemy dostać w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Dzisiaj pojawił się nowy pakiet, więc pora go pobrać i ułatwić sobie życie w tym niegościnnym świecie fantasy. Przypominamy jednocześnie, że wciąż czekają na Was inne darmowe prezenty w PS+, a posiadacze abonamentu Premium mogą dodatkowo pobierać świeżutkie wersje próbne. Najnowszy trial pozwala nam sprawdzić grę wydaną wcześniej jedynie na PC oraz konsolach Microsoftu, którą wydaje Xbox Game Studios. Wszystko znajdziecie w naszej sekcji poświęconej subskrypcji PS Plus.

PS Plus z nowym ekskluzywnym pakietem do Tower of Fantasy

Zatem spójrzcie, co tym razem przynosi ze sobą rozdawany prezent. To cztery bonusy do wykorzystania podczas gry. Dostajemy 150 czarnych kryształów, 50 zwykłych kryształów, a do tego 10 pakietów danych Willa Ⅱ i tyle samo energii broni. Miły prezencik!

Tower of Fantasy - oto zawartość nowej paczki dla subskrybentów PS Plus.
Tower of Fantasy – oto zawartość nowej paczki dla subskrybentów PS Plus.

Jeśli nie graliście jeszcze w Tower of Fantasy, to pokrótce wyjaśniamy, że to produkcja MMORPG, w której obserwujemy akcję zza pleców bohatera. Trafiamy na planetę Aida, gdzie czeka nas rozległy otwarty świat, mnóstwo walki oraz eksploracji. Fabuła skupia się na konflikcie, który wybuchł po pojawieniu się na niebie tajemniczej komety. Jest ona źródłem energii, co doprowadza do walki o władzę miedzy różnymi frakcjami. Tower of Fantasy to gra bezpłatna, którą pobierzemy pod tym adresem z PS Store. Produkcję oceniło ponad 7.3 tys. posiadaczy PlayStation, a średnia z ich recenzji to 3.98/5, więc całkiem przyzwoicie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie