Sony rzuciło wyzwanie PS Plus. Łatwa nagroda, ale daję Wam na nią kod, dla leniwych

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PS4 PS5

Wystarczy kilka minut, żeby zdobyć nagrodę w specjalnym wyzwaniu PS Plus. Choć to nie najnowsza zabawa i udostępniono ją we wrześniu, to wielu graczy nie ma o niej pojęcia.

Słyszałeś o PS Plus Easter Egg Challenge? Jeśli tak, nie masz czego tutaj szukać, ale jeśli nie… to nagrody czekają. A można zdobyć paczkę awatarów PlayStation, poświęcając jedynie kilka minut. Albo… wykorzystując poniższy kod na nagrodę, który według użytkowników Reddita działa u każdego gracza.

PS Plus – nagroda za wyzwanie ze znajomości gier

Przyznam, że jakoś sam ominąłem we wrześniu ten temat, ponieważ umknął mi w nawale innych gamingowych wieści. O wyzwaniu przypomnieli jednak użytkownicy forum Reddit, zatem dzielę się z Wami znaleziskiem.

TUTAJ SPRAWDZISZ, GDZIE PLAYSTATION 5 KUPIĆ NAJTANIEJ

Na oficjalnej stronie PlayStation umieszczono PlayStation Plus Easter Egg Challenge (tutaj link, należy zjechać nieco w dół i odnaleźć odpowiednią zakładkę). Zabawa sprowadza się do obejrzenia filmiku. Oglądaj uważnie i jeśli zobaczysz jakieś odniesienie do gry, naciśnij pauzę, a następnie wskaż na ekranie, co Cię zainteresowało. Jeśli trafisz, pojawi się pytanie, na które trzeba odpowiedzieć, wskazując odpowiedź z proponowanych opcji.

Tak wygląda start wyzwania.

Filmik można powtarzać, aż znajdziesz 18 ukrytych easter egg’ów. W nagrodę otrzymasz kod na ekskluzywny zestaw awatarów. Gracze z Reddit podali już ten kod i ponoć działa u każdego, czyli nie jest jednorazowy. Jeśli więc nie chcesz się bawić, a jedynie dostać awatary, zrealizuj w PS Store taki oto kodzik: “F8HA-J4NC-PQ6T“.

Dajcie znać, jakie awatary udało się Wam upolować w wyzwaniu PS+!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie