PS Plus wrzesień 2023. Oto data, kiedy poznamy gry na PS5 i PS4 z nowej oferty

PS-Plus-oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zbliża się czas ogłoszenia listy gier z oferty PS Plus wrzesień 2023. Jeśli nie wiesz, kiedy Sony ma w zwyczaju ujawniać szczegóły, tutaj wszystko wyjaśnimy.

Jakie gry na PS5 i PlayStation 4 wejdą w skład oferty PS Plus wrzesień 2023 dla progu Essential? Wszystkiego dowiemy się dokładnie za tydzień. Jeśli Sony nie zrobi odstępstwa od przyjętej reguły ujawniania informacji odnośnie Plusa, możemy podać dokładny dzień oraz godzinę. Pamiętaj, że wszystkie gry pobierzesz bez dodatkowych opłat pod warunkiem posiadania aktywnej subskrypcji.

Abonament PlayStation Plus Essential na 12 miesięcy kosztuje w PS Store równe 240 zł. Lecz możesz go kupić taniej, jeśli uzupełnisz fundusze w portfelu korzystając z promocji na doładowania PSN. Możesz przykładowo mieć 140 zł w portfelu wydając 115 zł z groszami. Polecam ofertę Instant Gaming, sprawdzonego i zaufanego “dostawcy” tanich doładowań:

PS Plus wrzesień 2023 – dokładna data i godzina ujawnienia gier

Jeśli tutaj jesteś, z pewnością jeszcze nie wiesz, według jakiego schematu Sony ogłasza comiesięczne gry w PS+. Sprawa jest bardzo prosta. Z niewielkimi wyjątkami, oferta jest przedstawiana w środę poprzedzającą pierwszy wtorek nowego miesiąca. Zatem gry na wrzesień poznamy 30 sierpnia, dokładnie o godzinie 17:30 czasu polskiego. Sony przedstawia listę na swoich kanałach w mediach społecznościowych oraz na oficjalnym blogu PlayStation. Jednak prostszy sposób to po prostu zajrzenie na naszą stronę wspomnianego dnia tuż po 17:30. Od razu opublikujemy pełną ofertę wraz ze zwiastunem gier.

Gry z PS Plus na wrzesień będziemy mogli pobierać od pierwszego wtorku miesiąca, zatem od 5 września. Pamiętaj, by do tego czasu dodać do swojej biblioteki gry z obecnej oferty. Jeśli tego nie dopilnujesz, po prostu przepadną i nie będziesz mógł z nich korzystać w ramach abonamentu.

Sierpniowa oferta w PlayStation Plus to trzy tytuły:

  • PGA Tour 2K23
  • Dreams
  • Death’s Door

Najciekawszą grą z obecnej oferty jest niewątpliwie Dreams od studia Media Molekule. Choć to nie tyle gra, co edytor do robienia własnych gier. Lecz spokojnie, jeśli nie masz ochoty na zabawę w kreatora światów, możesz skorzystać z wielu projektów, które stworzyli inni, choćby sam deweloper.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie