PS Plus Lipiec 2021

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Przeciek oferty PS Plus przed oficjalnym ogłoszeniem. Niemałe zaskoczenie

Do sieci trafił przeciek oferty PS Plus lipiec 2021. Mowa tutaj między innymi o grze, której wszyscy się spodziewali.

Jak informuje francuskie Dealabs, już 6 lipca do abonentów PS Plus powinno trafić A Plague Tale: Innocence (PS5), Call od Duty Black Ops 4 (PS4) i WWE 2K Battlegrounds (PS4). O pierwszej z tych gier mówiło się już swego czasu, dlatego nikogo nie powinien zdziwić nikogo fakt, że o tym tytule tutaj się wspomina.

WWE 2K Battlegrounds w moim odczuciu jest miłym wypełniaczem, którym zainteresują się szczególnie fani Wrestlingu. Miłym zaskoczeniem jest Black Ops 4, ponieważ niedawno w Plusie gracze otrzymali Battlefield V. Najwidoczniej PlayStation chce zadowolić też fanów i tej serii FPS-ów.

Oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus lipiec 2021 powinno odbyć się już za kilka/kilkanaście minut. Oczywiście będziemy Was o tym informować, dlatego śledźcie w najbliższym czasie naszą stronę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się