PS Plus wrzesień 2021

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tym razem nie będzie narzekania? Oferta PS Plus wrzesień 2021 „zweryfikowana”

[AKTUALIZACJA]

Oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus na wrzesień 2021 miało już miejsce. W tym tekście znajdziecie wszystkie informacje.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Niedawno sieć obiegła informacja dotycząca oferty PS Plus na wrzesień 2021. Teraz media podają, że ujawnione wcześniej dane zostały „zweryfikowane”.

Wczoraj pisaliśmy o przecieku dotyczącym PlayStation Plus na wrzesień. Nieoficjalne informacje pochodziły od „nieomylnego” informatora ze strony Dealabs o pseudonimie billbil-kun, którego wieści na temat Plusa już kilka razy okazywały się prawdziwe. Zgodnie z tymi wiadomościami, we wrześniu otrzymamy następujące produkcje:

  • Overcooked! All You Can Eat (PS5)
  • Hitman 2 (PS4)
  • Predator: Hunting Grounds (PS4)

Teraz dowiedzieliśmy się też, że – jak piszą między innymi dziennikarze GamingRoute.com – moderadorzy ze strony Dealabs zweryfikowali tę informację. Coraz bardziej prawdopodobnym wydaje się więc, że lista na wrzesień będzie wyglądać tak, jak powyżej.

Niemniej powyższe wieści – jakkolwiek wiarygodne by nie były – są wciąż niepotwierdzone. Na oficjalne ujawnienie oferty przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać – ściśle mówiąc, najprawdopodobniej do 1 września. Ale nie obrazimy się, jeśli rzeczywiście dostaniemy to, o czym od niedawna tak donośnie szepcze internet.

Dla przypomnienia: w sierpniu do pobrania mamy Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2 i Hunter’s Arena: Legends.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się