PS Plus wrzesień 2021 - logo oferty na tle rozmazanego screena z gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ta gra na pewno nie pojawi się w PS Plus na wrzesień 2021. Polacy potwierdzają przykrą nowinę

Do sieci trafił rzekomy „przeciek” oferty PS Plus na wrzesień 2021. Głównym rarytasem tychże gier miało być rodzime The Medium. Krakowskie Bloober Team ustosunkowało się w sieci do całej sprawy.

Kiedy natrafiliśmy wraz z resztą drużyny redakcyjnej na poniższą grafikę na Twitterze, w większości przypadków każdemu z nas zaświeciły się na moment oczy. Po chwili jednak świeciła lampka ostrzegawcza i szybko doszliśmy do wniosków, że jest to spreparowane przez kogoś oszustwo.

Nie trzeba było długo czekać, by samo Bloober Team wypowiedziało się oficjalnie na temat ich gry w abonamencie PS Plus na wrzesień 2021. Niestety, The Medium nie trafi w ręce abonentów usługi PlayStation w najbliższym czasie.

Cóż, bardzo żałuję, że doszło tak wielkiego rozczarowania. The Medium na całym świecie zebrało w większości pozytywne oceny. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 też byłoby niezłym rarytasem. W końcu jest to jedna z najbardziej docenionych gier na PS5. Haven to niesamowita przygoda opowiadająca o romansie na zupełnie innym świecie, którą też bym nie pogardził.

Warto jednak wspomnieć, że Bloober Team oczywiście poinformowało jedynie o tym, że to ich gra nie trafi do PS Plusa. Zawsze jest szansa, że tytuły wymienione w poprzednim akapicie jednak otrzymamy we wrześniu. Czy tak będzie? Czas pokaże!

Przypominam, że w tym miesiącu nie będzie ogłoszenia PS Plus na wrzesień 2021. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się