Ostatnie chwile, by zdobyć punkty za odpalenie gry w PS Plus

PS-Plus-PS-Stars
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zbliża się koniec miesiąca, a to oznacza zamkniecie obecnych wydarzeń PS Stars. Pamiętajcie, że możecie zdobyć extra punkty za uruchomienie niektórych gier z oferty PS Plus Extra.

Jak co miesiąc, tak i teraz możemy bardzo łatwo zdobyć punkty za granie w tytuły dostępne w PS Plus. Lecz nie wszystkie – wydarzenie dotyczy sześciu wybranych produkcji z katalogu Extra, które wymienimy poniżej. Warto odpalić choćby jedną z nich, choć założę się, że zdecydowana większość z Was już to zrobiła. Jednak punkty same z nieba nie spadną, ponieważ należy aktywować jeszcze odpowiednią kampanię w aplikacji PS Stars, nazwaną Must-Play This Month. Zatem do dzieła!

Jaka nagroda za granie w tytuły z PS Plus?

Kto chce odebrać 50 dodatkowych punktów w programie lojalnościowym PS Stars, musi do 31 stycznia uruchomić na swojej konsoli jedną z poniższych gier. Wszystkie znajdziemy w katalogu PS Plus Extra:

  • Teardown
  • Grand Theft Auto V
  • Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin
  • Dragon’s Dogma: Dark Arisen
  • Dead Island: Definitive Edition
  • Sea of Stars

Pamiętajcie, że choć z pozoru takie zbieranie punktów może wydawać się „słabe”, to warto o tym pamiętać. Za samo uruchamianie gier zbieramy punkty, które następnie wymieniamy np. na doładowania portfela w PS Store.

Kto jeszcze nie dołączył do programu PS Stars, może to zrobić za darmo na oficjalnej stronie PlayStation. Oprócz wymiany punktów na doładowania PSN, w comiesięcznych kampaniach wygrywamy limitowane cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie oraz gry. Warto więc się zainteresować.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie