Za 24 godziny minie czas. Gry za darmo w ramach PS Plus nie będą czekać wiecznie

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Podczas gdy niektórzy nie mogą doczekać się gier z oferty PS Plus luty 2023, inni pewnie nie pamiętają, że mamy ostatnią dobę na odebranie tytułów ze stycznia.

No dobra, jutro 7 lutego, a więc pierwszy wtorek miesiąca. A to czas, kiedy pożegnamy styczniową ofertę PS Plus i będziemy mogli zacząć pobierać przygotowane na luty nowe gry na PS5 i PlayStation 4. Sam często nie pamiętałem, żeby przypisać odchodzące tytuły do biblioteki. Zatem przypominam Wam, byście nie stracili okazji na 3 świetne produkcje.

PS Plus – warto wspomnieć o niezłej promocji na abonament

A jeśli potrzebujesz przedłużyć lub odnowić subskrypcję (bez niej gier nie odbierzesz), przychodzę z pomocą również w tej kwestii. PS Plus Essential na 12 miesięcy kosztuje 240 zł w PS Store, a w CDKeys możesz kupić abonament niemal o 40 zł taniej. Oto link:

Cena jest niezła, a sklep sprawdzony. Sam z niego korzystam, a to teraz najtańsza opcja na przedłużenie abonamentu.

PS+ – gry ze stycznia tylko do jutra

7 stycznia przed południem stara oferta zostanie wymieniona na nową. Zatem do tego czasu możesz dodawać do biblioteki odchodzące gry:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie