Wszystko, co wiemy o PS Plus na styczeń 2022. Przeciek, data ujawnienia oferty

PS Plus wciąż blokuje graczom dostęp do odebranych gier
PS4 PS5

Ujawnienie PS Plus na styczeń 2022 odbędzie się już w tym tygodniu. Przed świętami ukazał się jednak wiarygodny przeciek, którym można sugerować się w temacie nadchodzących gier z usługi.

Ogłoszenie PS Plus na styczeń 2022 odbędzie się już w tę środę (29 grudnia 2021 roku) około godziny 17:30. Będzie to tym samym zapowiedź pierwszej z 12 ofert na nadchodzący rok.

W zeszłym tygodniu informowałem na temat przecieku z Dealabs, gdzie w zasadzie nieomylny billbil-kun przekazał wieści na temat styczniowego Plusa. Jeśli się potwierdzą, 2022 rok rozpocznie się z małym przytupem i raczej nie można mówić o tragicznym starcie.

Oto gry, które najpewniej trafią do PS Plusa w styczniu:

  • Deep Rock Galactic (PS4, PS5)
  • Persona 5 Strikers (PS4)
  • Dirt 5 (PS4, PS5)
PS Plus Styczeń 2022 - przeciek gier
Źródło: Dealabs

Oczywiście warto brać pod uwagę ten pewien procent ostrożności w przypadku wspomnianego przecieku. Są to oczywiście nieoficjalne informacje, aczkolwiek wymieniony informator w przeszłości się jeszcze ani razu nie pomylił. Czy i tym razem podtrzyma swoją dobrą passę? Przekonamy się już w środę.

Satysfakcjonowałoby Was takie zestawienie produkcji? A może macie inne oczekiwania wobec Plusa w styczniu? Zachęcam do dania znać w komentarzach i pochwalenia się swoimi propozycjami.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie