Gra z PS Plus na styczeń 2021 dostanie ekskluzywne funkcje na PS5

Deep Rock Galactic w PS Plus na styczeń 2021
PS5

Niedawno poznaliśmy pełną ofertę PS Plus na styczeń 2021. Jedną z oferowanych produkcji jest Deep Rock Galactic i jej twórcy mają dobre wieści dla posiadaczy PlayStation 5.

Gra skorzysta ze specjalnych możliwości pada od PS5. Po pierwsze, gracze wykorzystają panel dotykowy na kontrolerze DualSense, którym pokierujemy skanerem otoczenia. Pojawi się również obsługa wbudowanego w pada głośnika. Niestety, nie wspomniano nic o wprowadzeniu funkcji haptycznych lub wykorzystania adaptacyjnych triggerów.

Deep Rock Galactic to gra o czterech krasnoludach, które uprawiają swój górniczy fach na skrajnie nieprzyjaznej planecie. Gracze mogą grać w samotnie lub w kooperacji, a ich celem jest wydobywanie cennych minerałów oraz kradzież jaj morderczych kosmitów. Jak zapewne się domyślacie, podebranie potomka krwiożerczej kreatury raczej się jej nie spodoba i w grze często przyjdzie Wam zmierzyć się z hordami potworów.

Wraz z Deep Rock Galactic (które zgarniemy na PS4 i PS5), do oferty PS Plus na styczeń 2021 zmierzają jeszcze dwie inne gry. Mowa o Dirt 5 (również na PS4 i PS5) oraz Persona 5 Strikers (na PS4). Wszystkie wymienione tytuły odbierzecie już od 4 stycznia 2022 roku.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie