Sprawdzaj dzisiaj grę, która dołączy do oferty PS Plus sierpień 2023

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony zapowiedziało, że w ofercie PS Plus na sierpień zobaczymy kolejną grę premierę. A co ciekawsze, można już dzisiaj pobrać wersję próbną i osobiście ją przetestować.

W odróżnieniu od usługi Xbox Game Pass, premiery w ofercie PS Plus to prawdziwa rzadkość. Jednak czasem dostajemy jakąś świeżynkę i tak będzie właśnie w sierpniu. Tytuł, który w nadchodzącym miesiącu dołączy do Plusowego katalogu Extra, otrzymał już demo do pobrania. Co ważne podkreślenia, nie musimy posiadać abonamentu, by pobrać wersję próbną. Lecz kto chce przedłużyć subskrypcję lub kupić ją taniej w PS Store, niech skorzysta z promocji. Karty dodające fundusze portfela w sklepie Sony można nabyć w okazyjnych cenach:

Sea of Stars trafi do PS Plus Extra w sierpniu 2023. Pobierz demo

Sea of Stars to gra RPG, lecz wzbogacona o elementy akcji oraz rozwiązania zaczerpnięte z platformówek. Jak czytamy na karcie tytułu w PlayStation Store, tytuł przedstawia historię dwójki Dzieci Przesilenia. Bohaterowie łączą moc słońca i księżyca w celu uprawiania magii zaćmienia, jedynej siły zdolnej do pokonania ohydnych wytworów złego alchemika znanego jako Fleshmancer.

Wersja demonstracyjna obejmuje obszary, które wejdą w skład pełnej gry. Wybraliśmy do niej fragmenty, które nie zdradzają przedwcześnie elementów głównej linii fabularnej. Demo ma pokazać ogólny kontekst rozgrywki, a przede wszystkim jej kluczowe systemy i mechaniki.

PS Store

Kto chce pobrać demo gry, znajdzie ją pod tym linkiem:

Gra zadebiutuje 29 sierpnia i od tego dnia będzie dostępna dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus Extra oraz Premium.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie