PS Plus sierpień 2023. Data ujawnienia i wymarzone gry na PS5 i PS4

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Mało czasu pozostało do oficjalnego przedstawienia oferty PS Plus sierpień 2023 dla progu Essential. Kto nie może się doczekać, niech spojrzy, o co proszą niecierpliwi gracze. Ciekawe, czy Sony zaspokoi chociaż częściowo te pragnienia.

Sony szykuje się do ogłoszenia listy gier na PS5 oraz PlayStation 4, które wejdą w skład oferty PS Plus sierpień 2023. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy dokładnie ją poznamy, dobrze trafiłeś. Społeczność Reddit zajęła się tymczasem podawaniem własnych typów. W zeszłym miesiącu jedną z najczęściej wymienianych gier był Alan Wake Remastered. Jak wiadomo, produkcja znalazła się w ofercie na lipiec. Kto wie, może tym razem gracze też trafią ze swoimi typami?

PS Plus – jak kupić najtaniej i to w PS Store?

Najprostszym sposobem na tani PS Plus jest doładowanie portfela w PS Store kartami z promocji Instant Gaming. Można zyskać od około 43 zł do nawet 87 zł. Zakupione kody realizujemy w PlayStation Store i kupujemy następnie Plusa:

PlayStation Plus na sierpień. Data ogłoszenia i typy graczy

Sony zwyczajowo ujawnia nową ofertę w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Zatem sierpniowa lista gier zostanie oficjalnie podana 26 lipca o godzinie 17:30. Od razu opublikujemy ją na PlanecieGracza. Oferta zostanie natomiast udostępniona do pobrania już 1 dnia sierpnia, około południa. Do tego czasu możemy dodawać do biblioteki obecną ofertę, w której znajdują się Call of Duty Black Ops Cold War, Alan Wake Remastered oraz Endling – Extinction is Forever.

Jak wspomniałem, odświeżony Alan Wake był jednym z najczęściej pojawiających się typów do lipcowej oferty. Społeczność Reddit zatem trafiła. Czy uda im się odgadnąć choćby jedną grę, która dołączy do PS+ w sierpniu? Tym razem gracze wymieniają szczególnie często następujące trzy gry na PS5 i PS4:

  • Hades
  • Sifu
  • Resident Evil 2 lub 3

Największą prośbą społeczności jest Hades. To widowiskowy, roguelike’owy dungeon crawler, który przenosi nas do świata z greckiej mitologii. Po raz kolejny gracze proszą o chodzoną bijatykę Sifu, która zadebiutowała na konsolach PlayStation w lutym zeszłego roku. Społeczność chętnie przywitałaby również w Plusie drugą lub trzecią z odświeżonych części kultowego Resident Evil. A jakie są Twoje typy na sierpień?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie