PS Plus na sierpień 2022 wyciekło do sieci. 3 świetne gry w ofercie!

PS Plus - PG
Newsy

Oferta PS Plus Essential na sierpień 2022 może być naprawdę wyborna. Do sieci wyciekł zestaw gier, który ma już niedługo trafić do subskrybentów.

AKTUALIZACJA: PlayStation oficjalnie ogłosiło nową ofertę PS Plus.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

Za przeciek odpowiada niezastąpiony billbil kun, który odpowiada za przedwczesne ujawnienie wielu wcześniejszych ofert PlayStation Plus. Możemy założyć, że przedstawiony przez niego zestaw tytułów faktycznie trafi do graczy, choć warto mieć na uwadze, że to nadal doniesienia z nieoficjalnego źródła.

Oficjalne ujawnienie oferty PlayStation Plus na sierpień 2022 powinno mieć miejsce już dziś po południu. Gry będą dostępne do pobrania od 2 sierpnia, najpewniej od godziny 17:00.

PS Plus Essential na sierpień 2022 – przeciek i lista gier

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 to remake dwóch odsłon kultowej serii produkcji dla fanów deskorolek. Odświeżenia zebrały wysokie oceny i mogą spodobać się nie tylko fanom marki, ale też graczom, którzy nie mieli z nią wcześniej styczności.

Yakuza: Like a Dragon jest siódmą główną odsłoną cenionej serii Ryu Ga Gotoku Studio. Tytuł ten zrywa z historią Kazumy Kiryu i serwuje graczom nowy zestaw postaci oraz odmieniony model walki.

Jeśli lubisz niezależne horrory, powinieneś sprawdzić Little Nightmares. Krótka, acz intensywne produkcja Tarsier Studios zabiera graczy do dziwacznego świata pełnego przerażających stworów i tajemnic do odkrycia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie