PS Plus na sierpień 2022 oficjalnie. Wyborna oferta z 3 grami

PS Plus Extra i Premium na grudzień 2022. Aż 22 nowe pozycje
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Przeciek znów się potwierdził. Oferta PS Plus Essential na sierpień 2022 zaserwuje graczom trzy świetne produkcje, w tym coś dla fanów horroru i japońskich tytułów RPG.

Gry oferowane w ramach PlayStation Plus Essential na sierpień 2022 powinny być dostępne do pobrania od popołudnia 2 sierpnia.

PS Plus Essential na sierpień 2022 – lista gier w ofercie

Jeśli ciepło wspominacie długie godziny spędzone na wirtualnej deskorolce, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 jest pozycją, której nie trzeba Wam przedstawiać. Remake kultowych gier spodoba się graczom, którzy lubują się w nabijaniu wysokich wyników i wykonywaniu efektownych sztuczek na desce.

Seria Yakuza ma długą i bogatą w dobre produkcje historię, a Yakuza: Like a Dragon wniosła serię na wyższy poziom. Świeży system walki i nowi bohaterowie mocno przysłużyły się marce Ryu Ga Gotoku Studio – wysokie oceny w recenzjach tylko to potwierdzają.

Little Nightmares nie jest typowym współczesnym horrorem. Produkcja Tarsier Studios stawia na straszenie klimatem i stale budowanym napięciem, a przy okazji przenosi graczy do naprawdę intrygującego świata, który chce się poznać co do centymetra.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie