Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 komentarze

PS Plus sierpień 2018. Oferta i lista gier – data ujawnienia

Wielu graczy liczyło na to, że oferta PS Plus sierpień 2018 zostanie przedstawiona w zeszłym tygodniu. Wskazywał na to sposób, w jaki Sony dotychczas wypuszczało informacje o PS+. Pierwszy wtorek kolejnego miesiąca (w tym przypadku sierpnia) wypada jednak znacznie później niż zazwyczaj, co przesuwa również ogłoszenie PlayStation Plus na sierpień. Kiedy poznamy ofertę na PS4, PS3 i PS Vita? Można to łatwo przewidzieć.

[AKTUALIZACJA]

Oficjalna oferta PS Plus sierpień właśnie została opublikowana. Wszystkie gry z nowej oferty znajdziecie w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Jeśli z niecierpliwością wyglądacie jakichkolwiek informacji o PS Plus sierpień 2018, musicie jeszcze trochę poczekać. Zazwyczaj Sony ujawnia ofertę w ostatnią środę danego miesiąca, by zaczęła ona obowiązywać w pierwszy wtorek kolejnego miesiąca. Między ogłoszeniem oferty PS+ a wejściem jej na serwery mija zatem 6-7 dni. Posiadacze PS4, PS3 i PS Vita wypatrywali listy gier w dniu 25 czerwca. Nie została ona wówczas przedstawiona z prostego powodu – tegoroczny sierpień jest inny, ponieważ pierwszy wtorek tego miesiąca wypadnie dopiero 7 sierpnia.

PS Plus sierpień 2018 – kiedy, jakie gry?

Dowiemy się tego najpewniej w najbliższą środę, czyli w dniu 1 sierpnia. Oferta zostanie natomiast udostępniona w dniu 7 sierpnia, który będzie stanowił pierwszy wtorek miesiąca.

Podobna sytuacja miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to Sony zaprezentowało ofertę PlayStation Plus w dniu 1 listopada i uruchomiło ją w dniu 7 listopada.

https://planetagracza.pl/ps-plus-abonament-promocji-nagrody-gta-5/

 

Nie tylko data ogłoszenia PS Plus sierpień 2018 jest wielce oczekiwana, lecz również lista gier. Po tym, co pokazał Microsoft prezentując Games with Gold sierpień 2018, posiadacze konsol PlayStation liczą na mocną odpowiedź ze strony Sony. Dla przypomnienia, głównym daniem w GwG na sierpień jest For Honor oraz Forza Horizon 2 10th Anniversary Edition. Poza tym, do oferty wpadło Dead Space 3Disney Epic Mickey 2: The Power of Two.

Czy Sony wyjdzie z jeszcze lepszą ofertą? Będzie bardzo ciężko!

GTA 5 – Rockstar ma prezent dla posiadaczy PS4 bez PS Plus

Przypominamy, że jeśli posiadacie abonament PS Plus, możecie korzystać obecnie z ciekawej oferty od Rockstar. Od kilkunastu dni posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą bawić się przy nowym DLC do sieciowego trybu GTA 5. W przypadku konsol, sieciowa zabawa jest oczywiście możliwa jedynie dla osób z subskrypcją odpowiednio PS Plus lub Xbox Live Gold. Rockstar organizuje jednak akcję, która pozwala pograć w sieci bez abonamentu PS+ w przypadku osób z konsolą PlayStation 4!

Jak donosi serwis Dualshockers, do 6 sierpnia możecie grać w GTA 5 Online bez abonamentu PS Plus, sprawdzając tym samym najnowszy dodatek GTA Online: Życie po godzinach oraz wszystkie wcześniejsze rozszerzenia. Pamiętajcie jednak, że nadal potrzebujecie podstawowej wersji GTA 5 – akcja Rockstar i Sony zwalnia jedynie posiadaczy PS4 z obowiązku PS+ przy dostępie do trybu multiplayer gry.

Letnia wyprzedaż w PS Store. Horizon Zero Dawn za 62 zł i wiele więcej

Kto natomiast chce skorzystać z promocji na gry, niech uderza na letnią wyprzedaż w PS Store. W wirtualnym sklepie Sony znajdziecie wyprzedaż, podczas której maksymalne rabaty sięgają 60 procent. Czasu na zakupy jest dużo, ponieważ oferta obowiązuje aż do 23 sierpnia. Posiadacze abonamentu PlayStation Plus mogą niektóre gry kupić jeszcze taniej.

Pełną listę gier na wyprzedaży znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości.

PlayStation Plus lipiec 2018

Czekając na ogłoszenie nowej oferty przypominamy, jakie gry obecnie można jeszcze pobierać w ramach PlayStation Plus:

  • Absolver (PS4)
  • Heavy Rain (PS4)
  • Rayman HD (PS3)
  • Extreme Exorcism (PS3)
  • Space Overlords (PS Vita / PS4)
  • Zero Escape: Zero Time Dilemma (PS Vita)

PlayStation Plus lipiec 2018 – zwiastun prezentujący gry:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%