PS Plus Rewards – ujawniono nowe nagrody dla subskrybentów usługi

PS Plus Rewards – ujawniono nowe nagrody dla subskrybentów usługi
Newsy PS4

Polscy abonenci PS Plus od kilku miesięcy mogą korzystać z pewnych rabatów i promocji w ramach PS Plus Rewards. Teraz oferta nagród zostaje powiększona.

PlayStation Plus Rewards to ogólna nazwa dla przeróżnych zniżek i rabatów, z jakich korzystać mogą abonenci usługi PS Plus. Program, który działa w Polsce od kilku miesięcy, do tej pory oferował graczom zniżki do Pyszne.pl, Player.pl, Helios i About You. I tak chociażby subskrybent PlayStation Plus ma 15-procentowy rabat na bilety w kinach Helios (dla biletów w standardowej cenie) czy uzyskuje 15 procent zniżki przy zakupach za min. 200 złotych w sieci About You.

Teraz do programu dołączają nowi partnerzy. Oto oni i oferowane przez nich promocje:

  • Crosley15 procent zniżki i darmowa wysyłka przy zakupie Cruiser Havana
  • Eventim10 złotych rabatu przy zakupie dwóch dowolnych biletów
  • SQNstore.pl: 30 procent zniżki na wszystkie produkty

Wszystkie oferty są ograniczone czasowo. Pełną listę rabatów i nagród dostępnych aktualnie w ramach PS Plus Rewards możecie zobaczyć na oficjalnej stronie PlayStation, gdzie przeczytacie również, do kiedy można skorzystać z danej zniżki.

Osoby, które chciałyby dołączyć do grona subskrybentów PS Plus, mogą wykupić jeden z trzech wariantów abonamentu: miesięczny (37 złotych), 3-miesięczny (100 złotych) i roczny (240 złotych).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie