Świetna reklama nowego PS Plus po polsku. PlayStation zachęca do „zostania każdym”

PS Plus na fantastycznej reklamie w polskiej wersji
Newsy PS4 PS5

PlayStation postanowiło zareklamować nowego PS Plus w naszym kraju. Japończycy nawiązują do istoty bycia graczem i tego, co oferują gry wideo.

Jaka jest istota bycia graczem? Czemu warto poświęcać swój czas na gry wideo? Sony być może i nie zadaje takich pytań w najnowszej reklamie PS Plus. Przynajmniej nie bezpośrednio, bo na spocie i tak porusza się temat tego, co gry mogą zaoferować. I choć to na swój sposób debata stara jak świat, gaming się rozwija, a co za tym idzie – także i gracze mogą liczyć na więcej wspaniałych przygód.

Nowy PS Plus oferuje naprawdę sporo. Oczywiście klasyką pozostaje rozdawnictwo gier za darmo, dostęp do trybów sieciowych czy dodatkowe zniżki. Tym razem jednak gracz ma wybór i zależnie od konkretnego progu, możemy liczyć na dodatkowe bonusy. Wśród nich koniecznie trzeba wymienić obszerną bibliotekę klasycznych pozycji czy streaming gier z PS3.

Tyle dobrego zasłużyło w końcu na godną reklamę, prawda? Tak najwyraźniej stwierdziło też samo PlayStation, które ruszyło z kampanią reklamową w Europie. To właśnie na tym kontynencie (w tym w Polsce) od dziś nowa wersja popularnej usługi jest dostępna. Aby uczcić ten dzień oraz zachęcić nowych graczy, możemy obejrzeć nieco ponad 2-minutową reklamę. Jej wersja skrócona (zapewne przeznaczona do telewizji) dostępna jest również na Twitterze firmy.

PlayStation przyznaje, że w krótkim klipie użyto aż 1270 rekwizytów – w większości z najpopularniejszych gier dostępnych na konsole Sony. Całość pokazuje nam, że gracze mają tak naprawdę nie jedno, a znacznie więcej żyć. Być może to nieco wyświechtany frazes, ale tutaj został użyty w naprawdę fajny sposób, a końcowy efekt imponuje. Przynajmniej ja tak odebrałem najnowsze wideo od firmy. Zresztą, PlayStation słynie z iście „epickich” reklam czy spotów. Dla zainteresowanych – w tym artykule znajdziecie wszystkie informacje na temat nowego PS Plus, które mogą Wam się przydać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie