Gracze zgłaszają nietypowe problemy z PS Plus i PS Now, ale to dobry znak

PS Plus i PS Now - logo
PS4 PS5

Gracze informują na temat nietypowych problemów z PS Plus i/lub PS Now. Niektórzy z nich posiadają dostęp do którejś z nich „podwójnie”, a inna część zgłasza dostęp do usług, której nie są subskrybentami.

Sprawę nagłośnił użytkownik Twittera Okami13_, który zajmuje się zbieraniem w jednym miejscu m.in. newsów ze świata gamingu. Wczoraj na łamach swojego profilu wskazał, iż posiadacze PS Plusa/PS Now zgłaszają naprawdę nietypowe problemy.

Pierwszym z przykładów może być użytkownik forum NeoGAF o pseudonimie Gamerguy84, który opublikował w sieci zrzut ekranu z podwójnym naliczeniem PS Plus na 12 miesięcy, choć poprzednio subskrybował obie usługi PlayStation.

PS Plus naliczone dwa razy
Źródło: NeoGAF

Inny użytkownik tego samego forum, GodLordPaddock, twierdzi, że odnowił Plusa na kolejne 12 miesięcy, a koniec końców otrzymał oprócz tego dodatkowo również na rok dostęp do PS Now. Wymienione błędy to dobry zwiastun, ponieważ sugerują prace nad wprowadzeniem tzw. PS Plus Spartacus, o którym mogliście już więcej przeczytać np. w tym miejscu. Miałoby to być połączenie dotychczasowych subskrypcji PlayStation, które w nowej odsłonie oferowałoby użytkownikom znacznie więcej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie