Jak będzie wyglądało przejście na droższą wersję PS Plus? Sony odpowiada

Logo PS Plus na tle złotych monet i zegara
PS4 PS5

Wreszcie pojawiły się konkrety na temat przejścia na jeden z droższych wariantów PS Plus. PlayStation potwierdziło, że nie będzie to zbyt problematyczny proces.

Jeden z użytkowników forum ResetEra otrzymał wiadomość e-mail od Sony, w której poinformowano go o nadchodzących zmianach w PlayStation Plus. W mailu pojawiła się również wzmianka o możliwości przejścia na wyższy próg usługi w przypadku posiadania aktywnej subskrypcji. Jak pisze PlayStation, użytkownicy będą mogli „z łatwością” przejść na PS Plus Extra lub Premium. Ujawniono, że przejście będzie wymagało tylko wybrania nowego progu i opłacenia różnicy w cenach dostosowanej do czasu, jaki pozostał do końca naszej aktywnej subskrypcji. Nie brzmi to zbyt skomplikowanie.

Przypominam, że jeśli macie aktywną subskrypcję – na przykład – na rok, przekonwertuje się ona automatycznie na PS Plus Essentials, które oferuje wszystkie obecne benefity usługi, czyli możliwość rozgrywki online, comiesięczną dostawę gier, bonusy w wybranych tytułach oraz specjalne zniżki. Oznacza to, że jeśli nie chcecie przechodzić na droższy wariant usługi, nie musicie nic robić.

Niedawno ujawniono, że PlayStation udostępni swój streaming gier również w Polsce. Oznacza to, że gracze znad Wisły otrzymają dostęp do usługi PlayStation Plus Premium, a więc tej najdroższej i najbardziej wypełnionej zawartością. Wariant Premium ma kosztować 16,99 euro na miesiąc, 49,99 euro na kwartał i 119,99 euro na rok – nie poznaliśmy jeszcze cen w złotówkach, ale ich ogłoszenie to najpewniej kwestia kilku tygodni.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie