Sony daje PS Plus już za 4 zł. Jest też tańsze przedłużenie Plusa i karty PSN

PS Plus sierpień 2023 - tyle miejsca musicie przygotować na nowe gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawiła się niezła promocja na abonament PS Plus. Sony chce w ten sposób skusić graczy, by jeszcze raz wypróbowali abonament.

Jeśli posiadałeś/posiadałaś kiedyś abonament PS Plus, lecz Twoja subskrypcja wygasła, to pojawił się niezły deal. Teraz w PlayStation Store możesz kupić miesięczną subskrypcje już od 4 zł.

Promocja na PS Plus Essential, Extra i Premium

Sprawa jest prosta, jeśli nie jesteś aktywnym subskrybentem, to możesz kupić miesiąc PS+ Essential za 4 zł, miesiąc Extra za 12 zł, a miesiąc abonamentu Premium za 20 zł. Promocja obowiązuje do 5 marca. Poniżej linki do promocji z PS Store i przy okazji linki do tanich doładować portfela. Karty doładowujące są do kupienia “po taniości” w Instant Gaming. Warto się w nie zaopatrzyć, by nie przepłacać za gry w sklepie cyfrowym PlayStation. Dodatkowo dorzucam link do promocji z CDKeys na PS Plus Essential na 12 miesięcy za lekko ponad 200 zł (tym kodem będziecie mogli przedłużyć obecną subskrypcję)

W Instant Gaming możesz kupić doładowania również na mniejsze kwoty. Sklep oferuje w promocji doładowania na 15 zł, 25 zł, 36 zł, 50 zł, 70 zł czy 140 zł. Kliknij w grafikę poniżej i wybierz potrzebną kartę:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania do PS Store – promocja Instant Gaming.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie