PS Plus na 12 miesięcy taniutko. Cena spada po raz kolejny

PS Plus w jednym regionie kosztuje 600% więcej. Gracze wściekli
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kto chce przedłużyć abonament PS Plus Essential, może skorzystać z promocji. To najniższa obecnie cena za roczną subskrypcję na region “Polska”.

PS Plus Essential kosztuje standardowo 240 zł, ale można zapłacić o wiele mniej. W promocji zyskujesz około 45 zł, a to już konkretna kasa, która zostaje w portfelu. Dodatkowo, co ważne, w promocji kupujesz kod na region PL, zatem bezproblemowo aktywujesz go na swoim koncie w PS Store. Zatem gdzie ta promocja na PS+?

PS Plus – promocja na abonament

Już wcześniej pisałem o promocji na Plusa w sklepie CDKeys. Jednak teraz cena za roczną subskrypcję spadała tam o kolejne kilka złotówek. Obecnie płacimy jedynie 195 zł z groszami. Jeśli zastanawiasz się, czy wspomniany sklep jest “bezpieczny”, to TAK. Korzystałem z niego wiele razy i zawsze zamówienie było bez problemu realizowane. Oto link do promocji:

Abonament PS+ jest niezbędny, by grać on-line na PlayStation 5 lub PS4. Do tego możesz korzystać z ekskluzywnych zniżek w PS Store oraz zapisywać swoje “stany gier” w chmurze.

Dla wielu graczy wisienką na torcie są jednak gry, które można odebrać co miesiąc bez płacenia dodatkowej kasy. W marcu posiadacze PS Plus Essential mogą zaopatrzyć się w następujące tytuły (dostępne do pobrania od 7 marca):

  • Battlefield 2042 (PS5/PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
  • Code Vein (PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie