PS Plus na 12 miesięcy taniutko. Cena spada po raz kolejny

PS Plus na Black Friday 2022. PlayStation zapowiedziało obniżkę
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kto chce przedłużyć abonament PS Plus Essential, może skorzystać z promocji. To najniższa obecnie cena za roczną subskrypcję na region „Polska”.

PS Plus Essential kosztuje standardowo 240 zł, ale można zapłacić o wiele mniej. W promocji zyskujesz około 45 zł, a to już konkretna kasa, która zostaje w portfelu. Dodatkowo, co ważne, w promocji kupujesz kod na region PL, zatem bezproblemowo aktywujesz go na swoim koncie w PS Store. Zatem gdzie ta promocja na PS+?

PS Plus – promocja na abonament

Już wcześniej pisałem o promocji na Plusa w sklepie CDKeys. Jednak teraz cena za roczną subskrypcję spadała tam o kolejne kilka złotówek. Obecnie płacimy jedynie 195 zł z groszami. Jeśli zastanawiasz się, czy wspomniany sklep jest „bezpieczny”, to TAK. Korzystałem z niego wiele razy i zawsze zamówienie było bez problemu realizowane. Oto link do promocji:

Abonament PS+ jest niezbędny, by grać on-line na PlayStation 5 lub PS4. Do tego możesz korzystać z ekskluzywnych zniżek w PS Store oraz zapisywać swoje „stany gier” w chmurze.

Dla wielu graczy wisienką na torcie są jednak gry, które można odebrać co miesiąc bez płacenia dodatkowej kasy. W marcu posiadacze PS Plus Essential mogą zaopatrzyć się w następujące tytuły (dostępne do pobrania od 7 marca):

  • Battlefield 2042 (PS5/PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
  • Code Vein (PS4)
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie