PS Plus z nową grą za darmo do sprawdzenia. Gracze zachwyceni, ale i rozczarowani

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS5

Można już uderzać do PlayStation Store po nowy trial, który jest dostępny dla posiadaczy abonamentu PS Plus w wersji Premium.

Coś ostatnio dużo nowych triali dla abonentów PS Plus Premium. Zeszłe tygodnie przyniosły nam wersje próbne Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition, F1 Manager 2022, Rycerzy Gotham czy też doskonałego The Last of Us Part I. Teraz w cyfrowym sklepie Sony wylądowała kolejna warta uwagi perełka.

PS Plus Premium pozwala sprawdzić Persona 5 Royal

Na Reddit zauważono, że w PS Store wylądowała wersja próbna Persona 5 Royal. Trial trwa 4 godziny. Komentarze pod redditowym wątkiem są bardzo pozytywne. Widać, że gracze doceniają ten tytuł i uważają go za niezwykle udaną odsłonę serii.

Choć możemy sprawdzać grę przez 4 godziny, co jak na triale jest dobrym wynikiem, gracze i tak są rozczarowani. Jak piszą, gra długo się rozpędza i wątpliwe, byśmy po przydługim wstępie do fabuły nacieszyli się samą walką.

A propos fabuły, ta przedstawia się następująco:

Przeniesiony do tokijskiego liceum bohater ma dziwny sen. „Jesteś więźniem losu. Już niedługo czeka cię zagłada”. Mając nad głową groźbę w postaci „resocjalizacji”, musi ratować innych przed wynaturzonymi pragnieniami, skrywając się pod maską Widmowego Złodzieja.

Opis gry z PS Store

No cóż, warto i tak wypróbować ten tytuł. Jeśli masz ochotę, link znajdziesz poniżej (wyróżniony dopiskiem NOWOŚĆ wśród wszystkich dostępnych triali).

PS+ Premium i triale dostępne w PS Store

Zerknijcie na listę, jest tego naprawdę sporo:

Co zamierzasz pobrać?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie