Dzisiejsza premiera za darmo do sprawdzenia w PS Plus

PS-Plus-trial-transformers
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Od dzisiaj w PlayStation Store dostępna jest nowa gra z wielkimi robotami w roli głównej. Kto posiada abonament PS Plus Premium, może ją sprawdzić za darmo.

Lubicie uroczego Bumblebee z serii Transformers? Jeśli tak i do tego jesteście subskrybentami usługi PS Plus Premium, możecie sprawdzić najnowszą grę ze wspomnianym robotem za darmo. To kolejny trial, który jest dostępny w abonamencie. W sumie posiadacze Premium mają już dostęp do kilkudziesięciu darmowych wersji próbnych. O każdej z nich możecie przeczytać w tym miejscu. Natomiast chętni na kupno PS Plus niech oszczędzają, kupując abonament taniej dzięki promocji na doładowania portfela w PS Store:

PS Plus Premium z trialem TRANSFORMERS: ISKRA ZIEMI – Ekspedycja

TRANSFORMERS: ISKRA ZIEMI – Ekspedycja pojawiło się na konsolach PS5 oraz PlayStation 4 właśnie dzisiaj, 13 października. Kto nie jest przekonany, czy warto wydawać kasę na ten tytuł (169 zł w PS Store), niech po prostu pogra za darmo. Wersja próbna dostępna w abonamencie Premium pozwala nam niestety pobawić się za free jedynie przez 30 minut. Jednak zawsze można przez ten czas sprawdzić sterowanie i ogólny feeling z gry.

Omawiany Transformers: Earthspark – Expedition to przygodowa gra akcji oparta na licencji popularnej marki. Wcielamy się tutaj w Bumblebee i ruszamy na misję… ocalenia świata. Naszym celem jest odzyskanie starożytnej cybertrońskiej technologii rozrzuconej po całym świecie. Jeśli tego nie zrobimy, Mandroid i jego poplecznicy wykorzystają ją do zniszczenia ziemskich miast.

Czeka na ciebie mnóstwo akcji z transformerami w roli głównej. Przygotuj się do walk z bossami, w których stawisz czoła największym złoczyńcom serii. Odkrywaj sekrety i dodawaj kolejne relikty do swojej kolekcji podczas eksploracji trzech rozległych lokacji. Dostępne są tryby gry zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy – każdy fan transformerów znajdzie coś dla siebie.

Fragment opisu gry.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie