PS Plus z kolejną niespodzianką. Joker i Widmowi Złodzieje czekają

PS-Plus-darmowy-pakiet
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawiła się ciekawa gra z uniwersum Persona, którą możemy sprawdzić za darmo w ramach abonamentu PS Plus Premium.

Oprócz udostępnionych dzisiaj nowości z oferty PS Plus kwiecień 2024, możemy sięgnąć po kolejną wersję próbną, choć przeznaczoną jedynie dla abonentów Premium. To kolejny trial warty polecenia, który zbiera niezłe oceny od użytkowników (4.31/5). Dotyczy on Persona 5 Tactica, czyli taktycznego spin-offa piątej odsłony serii Persona.

Pobierz trial Persona 5 Tactica w ramach PS Plus Premium

Poniżej znajdziecie link do pobrania wersji próbnej. Lecz tutaj warto zaznaczyć, że posiadacze PlayStation 5 sprawdzą grę nawet jej nie pobierając. Posiada ona bowiem funkcję transmisji strumieniowej, dostępnej jedynie na PS5. W przypadku PS4 niezbędne jest pobranie pliku. W ramach triala, możemy spędzić przy grze 2 godziny:

Opisywana gra taktyczny spin-off nagradzanej gry jRPG Persona 5. Nasz bohater Joker oraz reszta Widmowych złodziei (Phantom Thieves) trafiają do nowej krainy, gdzie stoczą walkę z Legionistami. Spodziewajcie się rozgrywki zbliżonej, jeśli chodzi o walkę, do serii XCOM oraz Fire Emblem, lecz na mniejszą skalę.

Źródło: PS Store

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie