Wielki powrót po latach dzisiaj w PS Plus! Z ciekawymi nowościami

PS-Plus-Resistance
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Fani PSP zagrywali się w ten tytuł piętnaście lat temu. Dzisiaj strzelanka powróciła do żywych i możemy ją odebrać w PS Plus Premium.

Czy na samą myśl o Resistance: Retribution masz podwyższony puls i robi się gorąco? No, może przesadzam, ale jeszcze 15 lat temu posiadacze PSP nie mogli wręcz oderwać się od tego tytułu. Przez lata społeczność prosiła o wznowienie marki i w końcu się doczekaliśmy. Może nie takiego, jakiego każdy by chciał, wszak to nie remake ani nawet porządny remaster. Ale nie ma co narzekać, ponieważ walka z kosmitami znowu się rozpoczyna i żeby było lepiej, można wbić platynę na placu boju. Wystarczy PS Plus Premium.

Resistance: Retribution od dzisiaj w PS Plus Premium

Kultowa gra akcji od Bend Studio jest częścią oferty PS Plus na luty 2024. Tytuł mogą pobierać posiadacze subskrypcji Premium. Dostajemy to co dawniej, tyle że w podbitej rozdzielczości, z możliwością “przewijania” akcji do tyłu, szybkimi zapisami i niestandardowymi filtrami wideo.

Deweloper ujawnił również, że gra otrzymała trofea na PS5 oraz PlayStation 4. Łącznie mamy 28 pucharków, w tym 12 brązowych, 8 srebrnych, 7 złotych i wieńczącą całość platynę. Kto chce zobaczyć listę i wymagania, by zdobyć wszystkie trofea, może zajrzeć sobie w te miejsce.

Gracze dopytywali również, czy wrzucone dzisiaj do PS Store Resistance: Retribution będzie obsługiwać układ kontrolera od konsoli PlayStation 3. Odpowiedź jest twierdząca, zatem to również dobre wieści dla fanów marki. Zatem kto jeszcze raz zmierzy się z kosmitami?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie