Jeśli macie PS Plus, sprawdźcie swoje konta. Gracze donoszą o wielkiej niespodziance

PS Plus i darmowe punkty. Sprawdźcie konto | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Internauci donoszą o zaległych punktach w programie PlayStation Stars dla posiadaczy PS Plus, które pojawiają się u nich na kontach.

Jeśli macie PS Plus, zapewne słyszeliście o programie PlayStation Stars. Jest to stosunkowo świeży pomysł Sony, dzięki któremu gracze mogą liczyć na sporo atrakcji i gratisów za wykonywanie określonych zadań, przechodzenie gier, zdobywanie osiągnięć lub też kupowanie produktów w PS Store. Tylko że od jakiegoś czasu fani nie byli pocieszeni, bo naliczanie punktów nie działało.

PS Plus oddaje zaległe kredyty graczom

Wielu graczy grzmiało w sieci, że za przechodzenie gier i kupowanie nowych wcale nie naliczają im się punkty. Nic dziwnego, że podniesiono larum, skoro punkty te można wymieniać na darmowe fundusze do wydania na zakupy w PlayStation Store. Problem występuje mniej więcej od miesiąca, ale nie dotyka wszystkich. Mimo wszystko na Reddicie i w social mediach da się znaleźć wiele zgłoszeń graczy, którzy nie dostają punktów. Być może Sony właśnie naprawiło problem i dba o to, aby każdy dostał to, co mu się należało.

Na Reddicie najpierw pojawił się jeden post od gracza z PS Plus, a potem dołączyli do niego inni. Donoszą, że na ich kontach nagle pojawiły się zaległe punkty. Co więcej, dotyczy to także tych graczy, którzy nigdy w tej kwestii nie kontaktowali się z pomocą techniczną. „Mogę potwierdzić, też powoli dostaję moje punkty” – pisze inny użytkownik.

Dlatego też subskrybenci PS Plus, który zapisani są do darmowego programu PlayStation Stars, mogą liczyć na zastrzyk punktów. Lepiej sprawdźcie, czy też ich nie dostaliście. Jeśli nie, to nie musicie się martwić – punkty podobno pojawiają się sukcesywnie, ale powoli.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie