PlayStation potwierdza, że niektórzy sporo dopłacą do nowego PS Plus? Gracz miał dostać ciekawego maila

PS Plus Extra i Premium na grudzień 2022. Aż 22 nowe pozycje
Newsy PS4 PS5

W sieci pojawił się mail od PlayStation, który ma potwierdzać, że niektórzy gracze będą musieli dopłacić do wyższego progu PS Plus więcej, niż mogliby się spodziewać.

Wiadomość otrzymana przez gracza z Hongkongu zdaje się potwierdzać wcześniejsze przypuszczenia. Jeśli kupiliście subskrypcję PlayStation Plus na przecenie lub aktywowaliście ją specjalnym kodem, będziecie musieli dodatkowo zapłacić za różnicę między standardową ceną, a tą, którą zapłaciliście. Dopłata ma dotyczyć jedynie graczy, którzy zechcą ulepszyć swoją subskrypcję do progu Extra lub Premium.

Ponieważ w momencie uzyskania członkostwa zakupiłeś usługę PlayStation Plus po obniżonej cenie, istnieją dwa rodzaje członkostwa PlayStation Plus, które nie mogą korzystać z innych zniżek:
1) Członkostwo PlayStation Plus zakupione ze zniżką.
2) Członkostwo PlayStation Plus wykupione przy użyciu kodu.
Dlatego jeśli chcesz podwyższyć poziom członkostwa Premium do poziomu 2 lub 3, musisz dopłacić różnicę między poprzednią obniżoną ceną a ceną normalną.

Fragment wiadomości od PlayStation, którą przytoczono na forum ResetEra

Miejcie jednak na uwadze, że przymus dopłaty za kupienie subskrypcji w promocyjnej cenie nie musi dotyczyć również graczy z Europy. Będziemy mogli to potwierdzić dopiero wtedy, kiedy usługa stanie się dostępna w naszym regionie lub jeśli któryś z europejskich oddziałów PlayStation wcześniej odniesie się do sytuacji. Na razie nie mamy nawet pewności, że zacytowana wyżej wiadomość jest autentyczna.

Jeśli Sony faktycznie każe graczom dopłacać za skorzystanie z promocji na PS Plus, wiele osób będzie musiało sporo dołożyć do zaktualizowania swojej subskrypcji do progu Premium lub Extra. Miejmy nadzieję, że sytuacja stanie się jasna tak szybko, jak to tylko możliwe.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie