Dlaczego w Polsce nie dają? Oto bonusowa gra w PS Plus na październik

PS Plus marzec 2023 ujawnione. Potężna oferta w Extra i Premium
Newsy PC

Oferta PS Plus na październik 2022 to trzy świetne gry, które możesz pobrać. Ale inni to mają jednak bonusa…

Gry z oferty PS Plus październik 2022 są bardzo fajne i jak już zaznaczałem, z polskim wątkiem. Mamy przecież m.in Superhot od łódzkiego studia. Oprócz tego, z PS Store możesz już pobierać plusowe Injustice 2 oraz Hot Wheels Unleashed. Do tej drugiej gry warto zaopatrzyć się w 10 dodatków za darmo. No, ale to dla wszystkich, niezależnie kto gdzie mieszka. Bo są również wybrańcy, którzy dostali więcej…

PS Plus październik 2022 – dodatkowa gra

Way Down to pełna akcji szpiegowska przygoda oparta na filmie o tym samym tytule. Gra trafiła do PlayStation Plus na październik, ale mogą ją pobrać jedynie mieszkańcy Hiszpanii i Portugalii.

Way Dawn bonusową grą w PS+, ale nie dla nas

Tytuł został wydany w tym roku również na Steam, gdzie tak go przedstawiono:

Legenda głosi, że w sercu tego budynku ukryty jest śmiertelnie niebezpieczny mechanizm, który unieszkodliwi każdego, kto spróbuje do niego wejść. Ale teraz, gdy strzeże bajecznego skarbu pirata Drake’a, łup jest zbyt kuszący. Ekipa poszukiwaczy skarbów Waltera, którzy znaleźli zatopiony statek na dnie morza, nie chce przepuścić najlepszej okazji w życiu. Z pomocą genialnego młodego inżyniera imieniem Thom opracowują plan umożliwiający, jeżeli okaże się to konieczne, dotarcie do najgłębszych czeluści w głębi Ziemi.

Opis Way Down ze Steam.

To nie pierwsza dodatkowa gra w ofercie PS Plus październik 2022. Przypominam, że mieszkańcy Azji Południowo-Wschodniej otrzymali w tym miesiącu aż dwie bonusowe produkcje. Pisałem o nich w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie