Za darmo 10 dodatków! Do gry dostępnej w PS Plus październik 2022

PS-Plus
Newsy PS4 PS5

Tak, dobrze przeczytałeś. Do jednej z gier, którą możesz dostać w ramach oferty PS Plus październik 2022, pobierzesz dodatkowo aż 10 darmowych DLC.

Oferta PS Plus październik 2022 jest dostępna od 4 października. Dostaliśmy w niej trzy gry: Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 oraz Superhot. Jeśli masz na dysku swojej konsoli tę pierwszą i już czujesz, że spędzisz przy niej więcej niż kilka godzin, mamy dla Ciebie super wieści.

Hot Wheels Unleashed z PS Plus – 10 dodatków za darmo

Wystarczy zajrzeć do PS Store, by pobrać za free 10 dodatków do Hot Wheels Unleashed. Każdy doda do gry jeden lub więcej pojazdów. Łącznie dostaniemy aż 14 nowych maszyn. Jest piękny pikap o dużych gabarytach, sportowy Aston Martin DBS 2010, kabriolet Chevrolet Bel Air z 1956 roku, czy odrzutowiec z ogromnym przednim śmigłem i silnikami rakietowymi z tyłu. Nieźle prezentują się również wyścigowe… sanie świętego Mikołaja.

KUP TANIEJ DOŁADOWANIE 100PLNKUP TANIEJ DOŁADOWANIE 200PLN

Gdzie pobrać wszystkie dodatki? Zajrzyj na kartę gry w PlayStation Store i zjedź w dół, gdzie zobaczysz zakładkę Dodatki. Kliknij Pokaż więcej i tam wszystko znajdziesz. Możesz też czytać dalej, gdzie podrzucam linki do każdego dodatku z osobna oraz screeny wszystkich darmowych pojazdów.

Na drugiej podstronie lista i zdjęcia wszystkich pojazdów z darmowych dodatków.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie