Nowe PS Plus dostanie kolejną grę od twórców Days Gone

PS Plus i Resistance: Retribution
Newsy PS4 PS5

W sieci pojawiła się ocena klasyfikacyjna sugerująca, że do oferty nowego PS Plus trafi kolejna gra Bend Studio. Fani strzelania do kosmitów będą zadowoleni.

Koreańska organizacja klasyfikacyjna opublikowała ocenę Resistance: Retribution w wersji na PS4 oraz PS5 – zauważyło Gematsu. Oznacza to, że tytuł trafi do oferty PlayStation Plus Premium.

Resistance: Retribution to spin-off serii Insomniac Games, który pierwotnie ukazał się na PSP. Akcja gry dzieje się przed wydarzeniami prezentowanymi w głównym cyklu i tytuł – w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa z PS3 – oferuje rozgrywkę z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Produkcja może pochwalić się średnią Metacritic na poziomie 81 punktów, a i oceny graczy są w znacznej większości pozytywne.

To nie jedyna gra Bend Studio, która trafi do nowego PS Plus – potwierdzono, że w usłudze pojawi się kilka odsłon serii Syphon Filter. Z nowszych tytułów możemy liczyć też oczywiście na Days Gone, które było dostępne w jednej z ofert standardowego Plusa oraz w PS Plus Collection.

W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać więcej tytułów zmierzających do biblioteki Plusa. Nowe wcielenie subskrypcji jest już dostępne w Azji, a niedługo trafi też do Japonii oraz USA.

Nowa wersja usługi PlayStation Plus będzie dostępna w Polsce od 23 czerwca. Jeśli gubicie się w ofercie, koniecznie sprawdźcie nasz obszerny poradnik.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie