Gry z PS Plus. Sony widocznie zrywa z wieloletnim zwyczajem, towarzyszącym odbieraniu tytułów

Posiadacze PS Plus dostali gigantyczny prezent do nowej gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Gracze zaczynają zgłaszać, że coś się zmienia przy odbieraniu gier z PS Plus. Dotychczas zawsze, kiedy przypisywaliśmy plusowy tytuł do konta, Sony wysyłało do nas mail.

Jeśli odbierasz regularnie gry z PS Plus, to wiesz, że za każdym razem Sony wysyła maila z podziękowaniami za zakupy. Choć tak naprawdę za plusowe gry nie płacimy. Mail jest jednak tak skonstruowany, jakbyśmy wydawali na przypisywane do biblioteki gry dodatkowe pieniądze. Teraz gracze zauważają, że coś się zmienia.

Sposób na przedłużenie PS Plus Essential najtaniej

To teraz najtańsza opcja, wychodzi 206 zł z groszami zamiast 240 zł. Należy kupić 2 tanie karty uzupełniające fundusze w portfelu, doładować nimi swoje konto w PS Store i tam kupić subskrypcję. Oto linki:

PlayStation Plus – Sony nie dziękuje za kupno gier

Coraz więcej osób na Reddit zaczyna pisać, że maile z podziękowaniami po odebraniu gier z PlayStation Plus przestały już przychodzić na maila. Oto jeden z takich wpisów:

Więc każdego miesiąca po dodaniu miesięcznych gier Essential do mojej biblioteki i pobraniu ich, sprawdzałem później pocztę e-mail i otrzymywałem wiadomość z podziękowaniem za zakup dla każdej z tych „zakupionych” gier. Nie otrzymałem natomiast takich wiadomości po przypisaniu do konta Sackboya i pozostałych dwóch gier. Wiem, że to głupie pytanie, ale wydawało mi się to dziwne, więc chciałem tylko sprawdzić, czy zdarzyło się to komuś innemu?

Otrzymuję dziesiątki takich e-maili za każde darmowe DLC, które pobieram, podczas gdy w przypadku najnowszych gier (Essential z tego miesiąca) nie otrzymałem żadnych e-maili. Próbowałem pobrać grę z PS Plus Extra i nic. To normalne? Może Sony nie wysyła już takich wiadomości?

Reddit

Inni również zgłaszają, że maile nie dochodzą. Jestem ciekaw, jak jest u Was.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie