PS Plus z nowymi grami na PS5 i PS4. Oto darmowe dodatki, rozmiar gier i tani abonament

PS Plus sierpień 2023 - tyle miejsca musicie przygotować na nowe gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Doczekaliśmy się pierwszego wtorku miesiąca, zatem włączajcie swoje konsole PS5 lub PS4 i pobierajcie nowe gry z oferty PS Plus na kwiecień 2023. Zobaczcie też, ile danych trzeba ściągnąć, jakie darmowe dodatki czekają do jednego z tytułów oraz gdzie kupić abonament na 12 miesięcy w promocji.

4 kwietnia zaczyna obowiązywać oferta PS Plus kwiecień 2023. A w niej trzy naprawdę porządne tytuły na PS5 i PlayStation 4, w tym jedna ciekawie zapowiadająca się premiera.

Na początek jednak podstawa, czyli aktywny abonament PS+. To on uprawnia nas do odbierania gier z progu Essential. Jeśli Twoja subskrypcja wygasła, albo chcesz ją przedłużyć czy kupić po raz pierwszy, oto niezła promocja. Oszczędzasz 44 zł w porównaniu do ceny w PS Store.

PS Plus kwiecień 2023 – lista gier PS5 i PS5 oraz ich rozmiar

Od dzisiaj posiadacze abonamentu mogą pobierać:

  • Tails of Iron: PS4: 1.758 GB / PS5: 935 MB
  • Sackboy: A Big Adventure: PS4: 35.539 GB / PS5: 31.812 GB
  • Meet Your Maker: Prawdopodobnie pomiędzy 3-8 GB (premiera w PS+)

Darmowe dodatki do Sackboy: A Big Adventure

Jak wspomniałem wyżej, do jednej z gier można dobrać sobie darmowe dodatki. Mowa o wielkiej przygodzie małego Sackboy’a. W PlayStation Store czeka na Was aż 48 DLC za darmo. To nowe stroje dla bohatera, z których część jest powiązana z innymi znanymi grami na PlayStation. Można przebrać Sackboy’a choćby za Kratosa czy Ellie.

Dodatki pobierzesz przechodząc na kartę gry w PlayStation Store. Jeśli już tam jesteś, to przewiń stronę w dół do sekcji „Dodatki” i kliknij pod kilkoma widocznymi strojami „Pokaż więcej”. Miłej zabawy!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie